30 yaş üstü öğrencilerin yeni iett tarifesi doğru mu?

www.hurriyet.com.tr

Doğru mu diye sormam abes kaçabilir. zira her yerde haber olmuş.

Bu uygulama başladı mı?

Haberlerde, aylık abonman ücreti için bazı yerlerde yüzde 10 bazı yerlerde yüzde 82 indirim olacak deniyor.
Hangisi doğru?

izmir bb indirimin tamamını iptal etti. normal ücret alıyor.

  • phonex  (02.08.24 10:31:27)
ibb denen rezil kurumdan bu tip sorularin cevabini asla alamazsiniz, bunu ancak abonmani bitmis yenilemek isteyen 30 yas ustu bir ogrenci varsa uygulamaya girip gorebilir ancak

  • bay b  (02.08.24 11:08:54)
30 yaş üstü, öğrenciyim, 20 Temmuz'da abonman yenileyebildim.

  • silverleaf  (02.08.24 11:29:16)
ortada alınan bir karar var ama ne şartları belli, ne de neyi kapsayıp kapsamadığı.
devletin bir birimi instagram'ı engelliyor, sitesine gidiyorsun ama sadece "erişim yasağı var" diye ibare düşülmüş, hepsi bu. bu zam da aynı şekilde, hiçbir farkı yok. sürprizlerle dolu yerel ve genel bir yönetime sahibiz, ne şeker.

bu arada ben de 25 temmuz'da abonman yeniledim ve eski tarifeden yükleme yaptı, 250 tl çekim yaptı.

çeştili haber sitelerine göre tekli basımda %10 indirim ama abonman yapınca yine %82 indirim varmış.
  • m e b  (02.08.24 12:06:52 ~ 12:07:49)
surda guncellemisler fiyatlari

iett.istanbul
  • bay b  (05.08.24 18:29:01)