Stanley quencher h2.0 kullanıcıları?

Selamlar herkese. Ben bu termostan sipariş verdim, yakından görmemiştim hiç de. Kargo geldi baktım şimdi, pipetli veya pipetsiz kullanılabiliyormuş. Pipetsiz ağız kısmı geniş geldi bana, rahat içilebiliyor mu? Pipetli kullanırsam sürekli, vaadettiği sıcaklığı-soğukluğu sağlayabiliyor mu? Pipetin etrafı silikon ama sanki ordan hava alır ve işlevini yerine getiremez gibi geliyor. Bahsettiğim model bu bu arada.

www.kutupayisi.com

Bu tip termoslar soguk icecekler icin daha uygun bence. 7 saat sicak tutma olayi Stanley'in diger termoslarina gore cok iyi bir permormans degil, bunu sebebi de miminal de olsa hava akisinin devam etmesi ve kapaginin metal vakum olmamasi. Plastik pipetle sicak icecek icmek de cok keyifli olmayacaktir, bahsettiginiz gibi pipetsiz secenegi de biraz buyuk sicak icecegi direkt icmek icin.

Bence su ve soguk icecek icin kullanilacaksa guzel bir secim ama sicak icin tavsiye etmem.
  • pike  (01.08.24 20:33:28 ~ 20:34:04)