Kız arkadaşınız Johnny Sins'i tanıyor olsa tepkiniz ne olurdu?

Tanımaktan kastım youtube da alakasız bir videoda fotosunu görünce kahkaha atıp gülmesi.
S.b.

Filmini izlemesen bile tanırsın o keli. Medyatik bir figür sayılır.

  • sekizdokuzon  (30.07.24 16:31:23)
Hatta şöyle ki, bütün dünyada "kel" denince akla gelen üç isimden biri kendisi.

  • sekizdokuzon  (30.07.24 16:32:42)
biraz twitter da takılıyorsa bile tanır. türkiye ile alakalı kaç tane olaya konu edildi.

  • phonex  (30.07.24 16:35:49)
Bilsin ne olacak, izlemiş olup olmaması fark etmez

İkincisi phonex in dediği gibi bi ara internet şakalarında da kullanıldı
  • grimavi  (30.07.24 16:47:51)
Ben Alexa Pearl ve Mia Melano’yu tanıyorsam, onun da Johnny abimizi tanımasını sorun etmem. Ortak konuşacağımız bir konu daha olur.

  • gabe h coud  (30.07.24 16:55:47)
Popüler kültür öğesi oldu Instagram'da vs her türlü p.. esprisi dönüyor. Deri kanepe, step, fake bilmem ne vs.

Hepsini geçtim zaten herkes izlemiştir.
  • anon1m  (30.07.24 16:56:03)
hayatımda porno izlemedim ama 2010larda 9gagte çok takıldığım ve bu adam Türkiyeye geldiğinde ekşi sözlük yıkıldığı için tanıyorum. bu beni osbirci yapmaz, hakeza kız arkadaşını da. kadınların en basit şeyleri bilmesine aşırı tepki veren erkeklere illet oluyorum. bizim de elimizde interne var alooo

  • titanyum22  (30.07.24 16:58:07)
hosuma giderdi. kültürlü, zeki insanlari severim.

  • robert bosch  (30.07.24 17:08:09)
genel kultur bilgisi yuksek kizmis helal olsun derdim.

  • bay b  (30.07.24 17:09:54)
Kel reyizi tanımayan biriyle beraber olmazdım, bu saflık bu temizlik ürkütücü.

  • Bruce  (30.07.24 17:11:38)
Dersine iyi çalışmış derdim.

  • Amaranta ursula  (30.07.24 17:12:32)
liseli değilse low'luk.

  • anlatamıyorum  (30.07.24 18:09:14)
güler geçerim :)

yapmış olsa kaç yazar. önemli olan onunla mutlu muyum, cevabı ben miyim ve benimle mutlu mu olurdu.
  • baldan kaymak  (30.07.24 18:38:13)
Mia Khalifa ve Johnny Sins artık birer medyatik figür. Sosyal medya hesabı olan herkes tanıyor. Bunun bir 5-10 sene öncesi için de Sasha Grey vs Stoya muhabbeti vardı Ekşi Sözlük'te. Bu isimleri biliyor olması 1 tane bile porno film ya da klip izlemiş olduğu anlamına gelmez. Kaldı ki izlemesi de dehşet bir sorun değil.

Jenna (Jameson) loves Rocco (Siffredi) adlı yapım mesela dönemin devlerini içermesinden dolayı bir Avengers, bir The Expendables bir Ocean's serisi gibi. Ondan söz etse 96'da porno mu izliyordun demem. Demek 28 yaşından büyüksün derim ama sevgilim olduğuna göre bunu biliyor olmam lazım. Ahahah
  • nawar  (30.07.24 19:26:29)
O kim derdim, denerdim bakalım ne kadar nereden tanıyor ^^

  • encokbenisevinnolur  (30.07.24 20:04:39)
ben tanımıyorum, yüzünü görsem tanımam ama ismen biliyorum -teşekkürler internet kültürü.

biri bana sorsa aa biliyorsun falan diye sen biliyorsun da benim bilmem mi sorun oluyor derdim. kadınların masum ve tecrübesiz olması gerektiği fikrini taşıyan biri demek ki.
  • deartheodosia  (30.07.24 21:13:12)
ebesinin örekesinde yaşayan adamın adını bilse ne olur bilmese ne olur? sende biliyorsun, ee ne oluyor? ahlaksız mısın?

  • selam  (30.07.24 21:18:32)
Birlikte porno izleyebileceğimizi anladığım için mutlu olurdum.

  • boray eris  (31.07.24 12:19:18)
tek başına yeterli değil ama başka konularda da bilgili ve kültürlüyse, üstüne bu olay da yaşanırsa... kafa dengiymiş derim

  • ananiyimioguz  (31.07.24 12:24:22 ~ 12:25:18)