Araç önerisi? (C5 Aircross değiştireceğim)

2021 shine bold c5 aircross'um var. km'si artmadan değiştirmeyi düşünüyorum.

çok memnun olduğum için, büyük ihtimalle aynısının 2024 kasasını alacağım. hem de çok fark da ödememiş oluyorum 400-500bin fark ödeyerek alabiliyorum.

sizin "ya sen yine de şuna bir bak" dediğiniz bir araç var mıdır aynı fiyat aralığında?
0 olmaıs gerekiyor mutlaka.

şuan c5 aircross 2024 kasasını 1890'a veiryorlar kampanyalı, 2 milyonu geçmeyecek öneri varsa, bi onları da inceleyebilirim?

tesla? togg? cupra?

  • baldan kaymak  (27.07.24 12:12:06)
c5 air cross shine bold'u geçen ay arkadaşlar 1600 civarı bir şeye aldı sanki. bayilerle sıkı pazarlık yapın. şu an 1860 yazıyor listede. sizin araca ın ederi ne şu an? bayi ne teklif ediyor? kaç kmde araç?
toyota corolla cross hybrid hoşuma gidiyor sorunsuzluk olarak da bakabilirsin.

  • adivar  (27.07.24 12:12:36)
@baldan kaymak, yok ya elektrikli araç düşünmüyorum malesef :S

@adivar, tab iben daha hiç ne aracımın fiyatını sordum ne de bayiyle pazarlık yaptım. üç aşağı beş yukarı rakamlara bakıyorum aslında. 1600'e düşülür mü bilmiyorum da(shine paket olabilir 1600lere düşen. shine paket 1730 gözükyüor çünkü)
  • tchuck  (27.07.24 12:23:07)
Yani Tiguan derdim ben, T-Roc kucuk gelir sanirim size. Cunku arabada almanciyim.

  • narod  (27.07.24 15:03:49)
Haziranda c5 aircross shine bold 1.610'a bıraktılar almadım. Tiguan life aldım. C5 düşünüyorsan Eyüp Mar bayii ni ara. Sağlam indirim yapıyorlar.

  • Mistyimage  (27.07.24 18:50:35)
@tchuck kendi aracını da bayiye vermeden burda paylaş, belki burdan ilgilenen olur.

  • adivar  (28.07.24 09:16:44)