yeni araba alana hediye? şemsiye güneşlik ?

yeni sıfır araç alan birine ne hediye alınır?

şemsiye tipli güneşlikler var ama tam çin malı. çok dandik olur diye korkuyorum.

bunların bir markası vs. var mı kaliteli olan?

telefon aksesuarında anker neyse bundaki karşılığı ne mesela?

Onları boşver,
Güzel bit detaylı oto yıkama satın al. Arkadaşın plakasını ver

  • numlock  (27.07.24 11:01:58)
www.meguiars.com.tr

bagaj için temizlik alet edevat koyacağı çanta olabilir. bu attığım baya niş bir marka arabalar için.
  • xrated  (27.07.24 11:19:17)
@numlock

sıfır araç, daha ne yıkaması :) sıfır kokusu kalsın üzerinde

@xrated

araçta bagaj yeri önemli onun için. böyle alet edevatla doldurmaz yani arkayı.
  • mr.goodcat  (27.07.24 11:37:42)
Valla ben temu'dan aldım geçen ay marka falan yok en ucuz hangisiyse onu aldım. Öyle aşırı dandik falan değil gayet iş görüyor birkaç haftadır kullanıyorum çok memnunum.

Hepsiburada ve Trendyol'da da var onların da markası olduğunu sanmıyorum varsa da sonradan yapıştırıyordur üstüne getiren adam.
  • chicha_v2  (27.07.24 11:38:24)
Kalitelisinden bir çift kamp sandalyesi olabilir.

  • pispinti  (27.07.24 11:40:10)
Araç tipi, çakmak girişli buzluk

  • alfired  (27.07.24 12:04:12)
Arac ici kamera?

  • lapaz  (27.07.24 12:24:05)
Kendisi ilerde duaciniz olur kamera olursa

  • lapaz  (27.07.24 12:24:40)
o güneşlikler en ucuz ama en hayati şeylerden biridir eğer soğuk bi yerde yaşamıyorsa. alın gitsin.

  • nuisance2  (27.07.24 13:24:58)
bagaj havuzu da olabilir. süt turşu suyu dökülmesi gibi ihtimallere karşı.

  • xrated  (27.07.24 13:50:32)