Aşağıdaki PC oyunlarından hangilerini indirmeliyim?

selamlar, internet altyapısı olmayan bir yerdeyim.
sınırlı mobil internetim var. toplam 45 GB internet ayırdım oyun için.
aşağıya listemdeki oyunları ortalama boyutlarıyla yazıyorum.
bana bir kombin yaparsanız sevinirim :)

Watch Dogs Legion (40 GB)
Batman Arkham Knight (30 GB)
Days Gone (20 GB)
Just Cause 3 (20 GB)
Control (20 GB)
Sackboy A Big Adventure (20 GB)
Psychonauts 2 (20 GB)
Anno 1800 (20 GB)
Atlas Fallen (15 GB)
Vampyr (15 GB)
Sunset Overdrive (10 GB)
Pacific Drive (10 GB)
Half-Life Black Mesa (10 GB)
Nier Automata (10 GB)
Ghostrunner (10 GB)
Disco Elysium (10 GB)

orijinal mi indireceksiniz korsan mi?

repack versiyonlari oluyor belki kurulum yarim saat daha uzun oluyor ama yari boyutta oluyor dosyalar. Bazen o dosyalari indirip Steam dizinine atip da halledebiliyorsunuz ama tanimazsa bosa inmis oluyor.

Ek olarak hesaplarinizda eksiklikler var :( Anno 1800 88GB mesela ya da Watch Dogs Legion'da hq textures indirirseniz 80gb.

Ben disco elysium diyorum net her turlu olmali. +10GB
Eger Anno 1800u 20gb indirebiliyorsaniz kesinlikle onu da ekleyin +20GB
Bu kadar beyin kullandiktan sonra biraz da oyle bos bos takilmali aksiyon oyunu olarak Sunset Overdrive ekliyorum. +10GB

5GB da cebinizde kaldi :D
  • aguen  (25.07.24 16:30:45)
days gone, control, half life black mesa.

  • false pretension  (25.07.24 17:20:24)
Half-Life Black Mesa (10 GB)
Batman Arkham Knight (30 GB)
Disco Elysium (10 GB)

Bunları oynadım bu listeden. Bu sırayla tavsiye ederim.
  • nawar  (25.07.24 17:40:57)
@aguen hepsi fitgirl repack torrent ve işime yaramayan opsiyonel dosyalar çıkarılmış hali ;)

  • inancsiz deve  (25.07.24 18:51:17)
Anno asiri zor ama keyifli bir oyun eger cheat ile oynicam dersen cheat internet istiyordu gecen sene pandemide oynayip sonra birdaha indirip oynamistm cok keyifli ama zor ilerliyor

  • eja  (25.07.24 19:13:16)