Bir daha asla yapmam dediğiniz bir şey var mı?

Ben bir daha yaz mevsimine parasız ve işsiz girmem. Bu sıcakta bütün gün baba evinde oturmak dünyanın en korkunç şeyi cidden. Hayatımda kendimi bu kadar aciz hissettiğim pek çok an olmuştur ama bu durum beni ayrı bir yordu, hırpaladı. Bütün hayatımı yazın parasız ve işsiz kalmamak üzerine programlıyorum bu saatten sonra.

Sizin var mı böyle "Bir daha asla!" dediğiniz bir şey?

Teşekkür ederim.

Bir daha hamileliğin son aylarını yaza denk getirmem. Tövbe olsun.

  • Gradient_tabanlı_mor  (24.07.24 20:32:30)
Bağlanmam. Çok sevmem.

  • gabe h coud  (24.07.24 20:48:08)
Yok, çünkü dersem yaparım :3

  • ananiyimioguz  (24.07.24 21:02:57)
Bir erkeğe açılmam artık, onun için şehir de değiştirmem.

  • Kahvedesu  (24.07.24 21:08:06)
bir daha mutluluklarımdan kimseye bahsetmem. nazara geliyom hem de olmayanları üzüyom. Allam olmayan herkese versin. amin

  • geveze yazar  (24.07.24 21:55:45 ~ 21:55:57)
Asla asla demem. Büyük konuşmam. :)

  • naksidil  (24.07.24 22:09:44)
Arada sağlıksız sandviçler söylediğim bir büfe vardı. Son siparişimde sandviçi 40dk sonra içeceksiz getirdi. Kurye çocuk hemen getiriyorum diye gitti yarım saat sonra getirdi. Sonra da karttan çekim olmamış galiba bankadan bir bakabilir misiniz diye aradılar arkadan.

Bir daha asla :D
  • akhenaten  (24.07.24 22:43:53)
Kimseye borç vermem.

  • pispinti  (25.07.24 00:19:10)
bir daha asla master ve isi ayni anda yapmam. ciddi anlamda bunaldim.
yaprak kimildasa aglayacak durumdayim, cok doluyum.
insanlar bunu dert olarak da görmüyorlar ona da uyuz oluyorum.
  • sonsuz  (25.07.24 00:25:38)
asla demiyorum ama bir erkeğe tamamen sırtımı yaslamayi düşünmüyorum

  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.07.24 01:24:37)
eğer şu anki ilişki olmayan ilişkim biterse, bir daha asla böyle saçma bir ilişki içine girmem. özet: fwb.

mantığım ve kalbim zıt. kalbimi dinlemekte ısrar ediyorum.
  • art cat chocolate  (26.07.24 00:57:55)