Pandora bileklik / charm hediye durumu

Merhaba arkadaşlar,

Asla anlam veremediğim bu pandora bileklik sevdasına benim haberim yokken nişanlım da tutulmuş. Kendi kendine geçen sene bir bileklik almıştı, charm falan alıp eklemişti. Yok arkadaşı da bir charm almış. Gümüş ürünlerine bu kadar para vermek bana çok manasız gelse de sevdiğinden özel bir gün için buradan hediye almayı düşünüyorum ben de.

Genel olarak sevdiği bir figür var. Ben şimdi o figürden bir charm alıp mı hediye etmeliyim. Yoksa hem düz bir bileklik hem de o charmı alıp takıp mı hediye etmeliyim. Adabı nedir bunun? Neden bileklik aldın ki charm yeterdi, bileklik almıştım ya ben falan der mi? Yoksa 2 tane olması daha mı iyi?

sadece charm almak lazım iki pandorayı kullanmak saçma olur.
ama nişanlına özel günse sadece charm almak az kaçar mı bilemedim.

  • eja  (24.07.24 14:07:13 ~ 14:07:52)
charm + çiçek

  • xrated  (24.07.24 14:15:00)
@eja Farklı bir hediye daha düşünüyorum. Sadece charm olmayacak, pandora seviyor diye pandora'dan da bir şey almak istedim. Teşekkürler yardımınız için.

  • furry burns  (24.07.24 14:25:17 ~ 14:25:30)
sadece charm alabilirsin ama bence bileklik de alsan hoş olur. hatta charmları düşmesin diye bir arada tuttam zımbırtı var. ondan da alabilirsiniz ek olarak. bu arada aynı bileklikten almamaya özen gösterin. çünkü onların da birleşim yerlerine göre farkları olabiliyor. bileklikleri incelerseniz görürsünüz.

  • ruhlardan esinlenen karga  (24.07.24 14:34:04)