Joe Biden gerçekten demans mı yoksa abartılıyor mu?

annemde de demans başlangıcı var ama aklı gidip geliyor, gittiği zamanlar da aşırı agresifleşiyor, başına buyruk hareket etmek istiyor. bu abi gayet sakin. o videoalar yakıştırmaca mı merak ettim?

Sosyal medyada her şey abartı. Şöyle ki biden'in yaşlı olduğu belli. Ama sosyal medya bunu her şeyde kullaniyor en alakasiz da bile.
Karsi tarafta da bu tarz şeyleri kullanmayi seven popülist bir aday olunca iyice coşuyor ortalık.
Biden yaşlı yani belli, bu tempoya ayak uyduramiyor.

Ah eski romney, mccain, obamali günler, birbirine saygi duyanlar...
  • logisticsmanager  (22.07.24 20:07:32)
Zelensky'e Putin demişti adam, bir sıkıntı olduğu belli. Tam olarak nedir bilemiyorum ama.

  • sekizdokuzon  (22.07.24 20:09:09)
Zelensky'e baktım şimdi de ona putin mi demiş, puhaaa. güldüm akşam akşam hayatta seni güldürsün.

  • geveze yazar  (22.07.24 20:11:40)
Macron'a da mitterand demişti galiba :)
Yalnız anneannem de yapardı bunu yani demans falan yoktu bana benim adim x'se, bana y der, kuzenim y'ye x der digerine a der falan kızlarını karıştırirdi isim olarak.

Yaşlılık yani. Trump'da başkan olursa 3 sene sonra aynı yerde olacak göreceğiz :)

Yalnız amma çok dede seviyorlar bu adamlar da...
  • logisticsmanager  (22.07.24 20:14:36)
Aklı bir bulanmış dedemin, yazıktır. Trump'tan sonra Elon Musk başkan olacak diyolla.

  • sekizdokuzon  (22.07.24 20:16:56)
sanki biz genç seviyoz, dinime küfreden misali..

işte bu isim karıştırmacalar başlangıç deniliyor. evre evreymiş. sakinlik evresi, huysuzluk evresi var ve gece uyumama evresi falan var.

doktor bana annemin gece uykusunu kaybettirmememi söyledi. şükür uyuyor bir ara bozulmuştu.

o değil de biden, bir 5 sene daha başkan seçilseydi daha neler izlerdik acaba?

birde şey ne garip de mi? yöneticiler aslında etrafındakiler tarafından yönetiliyorlar. bu adamdan çıkarları olmasa dakika tutmazlar bence. tayyip içinde öyle demişlerdi. aslında etrafı izin verse dakika durmaz falan diye...
  • geveze yazar  (22.07.24 20:21:16 ~ 23.07.24 16:19:56)
Çok geçmiş olsun.

  • sekizdokuzon  (22.07.24 20:22:08)
teşekkür ederim dokuz on.

  • geveze yazar  (22.07.24 20:24:16)
demans olan ananemin bir ilacı vardı mükemmel sakin yapıyordu ama sürekli değil zor durumlarda veriyorduk ilaç kullanıyor olabilir.
Sorunu ne bilmiyorum ama sıkıntısı olduğu kesin.
çok geçmiş olsun bu hastalık çok zor.
  • eja  (23.07.24 09:45:36)
Ben artık anneme çok gülüyorum. Eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum. Ama tüm sorumluluk ablamda. Ben sadece ayda 1 hafta yaninda kalıyorum. Maaşından kalanı ablama veriyoruz. Helal hoş olsun. Sonuna kadar hak ediyor.

  • geveze yazar  (23.07.24 10:16:47)
biorobot diyenler var ahahahha

  • Hallegadola  (23.07.24 11:04:59)