Yalnız kalamamak

9 yıllık evlilikte erkek kişisi neredeyse 1 gün bile kendisiyle baş başa kalamadığını iddia ediyor. bu normal mi? yani ben sıkılırdım. insan arada bir kendisiyle buluşmalı bence. 9 yıl demek 3 bin küsur gün demek :) var mı böyle evlilikler cidden.

Böyle evlilikler var mı? Bilmiyorum ama bence çok olmamalı. İnsan bazen yalnız ve yalnızca kendisiyle olmak istiyor. Kafayı yersin.

  • eksi sozlugun tatli insani  (22.07.24 14:53:18)
söyleyen kişi bundan şikayet ediyor gibi görünse de aslında böyle bir isteği de olmamıştır, bazen insanlar memnun oldukları şeyden bile şikayet ederler

  • grimavi  (22.07.24 15:00:06)
Böyle şeylerden şikayet eden adamlar genellikle eşleri aynı taleple kendilerine geldiğinde problem çıkaran tipler oluyor.
Belki eşinden de aynı isteğin geleceğinden korktuğu için böyle bir diyalog geçmemiştir aralarında yoksa bence kadınlar da biraz kafa dinlemek ve yalnız kalmak ister.
Tabii ki erkekler de ister, her iki taraf için de bu çok insani ve normal bir durum.
  • mutekebbir  (22.07.24 15:33:47)
selamunkavlem. evlerden ırak derilerim çekildi. karısı kimse boşanmasın lütfen, gerekirse iban verin destek olalım bu adam piyasaya düşmesin.

  • titanyum22  (22.07.24 20:35:11)
sevgililikler bile var.

kız seviyor, bırak diyorum. siyam ikizi gibi ve asla sıkılmıyor :) ben aşık olduğum kişiye o kadar tahammül edemem.

adam abartmış olabilir tabi ama bana da makul gelmez. nasıl boğulmuyorsunuz bu seviye yakınlıktan?
  • baldan kaymak  (22.07.24 20:36:00)
eşim bensiz yatamaz demişti birisi.

  • geveze yazar  (22.07.24 20:44:20)
Şikayet ediyor gibi görünse de işin aslı öyle değil +1

Muhtemelen bu ikisinin ortak tercihi ve mübalağa içeriyor.
  • kaptan maydanoz  (22.07.24 21:20:25)