En açgözlü olduğunuz şeyler?

Düşününce bir milyon şey çıkıyor ama benim için başlıca ikisi, yemek ve bilgi.

Sizinkiler nelerdir?

Teşekkür ederim.

Video oyunlari ve konsollar. Gerçi artik eskisi kadar çok alamiyorum.

Eskiden oynamadigim oyunlari bile alirdim.

Bir de internetten indirilen seyler(torrent).
  • Yourcousinmarvinberry  (21.07.24 17:19:39)
Yemek.
Dün kalktım balaban yemek için Eskişehir'e gittim mesela.

Bu denli delice açgözlü olduğum başka bir şey yok galiba. Aklıma gelen olursa eklerim.
  • mutekebbir  (21.07.24 17:24:54)
Mutluluk ve huzura; derin, kaygısız uykulara açım. Başka bir şey olmasa da olur.

  • dedeminhirkasi  (21.07.24 17:26:39)
kebap, lahmacun ve internet

  • komando kani var bende  (21.07.24 17:32:44)
Seks gençler, yapmayın.

  • gabe h coud  (21.07.24 18:38:18)
@gabe: Seks mi yapmayalım abi? Bir kere yaparsak müptelası mı oluruz?

  • sekizdokuzon  (21.07.24 18:39:38)
Seks dışında şeyler yazıyorsunuz, yapmayın.

  • gabe h coud  (21.07.24 18:40:31)
Boxer & çorap.

  • Bir ben var benden şurada  (21.07.24 18:53:05)
Zamanım. Zamanımın çalınmasına katlanamıyorum. Her gün gördüğüm insanlarla boş boş ve uzun uzun konuşmayı sevmiyorum. Çalışırken bölündüğümde sinir oluyorum. Haber vermeden gelen misafire de aynı şekilde sinir oluyorum. Bazı insanlar çok düşüncesiz. Hastan mı var, işin mi var, yorgun musun...umurlarında değil. 15 yıldır görmediğim uzaktan akrabam geçen pazar sabah 8'de habersiz geldi. Bu kadar rahatlığa anlam veremiyorum.

  • gnosis  (21.07.24 19:09:50)
yemek ya yemek konusunda inanılmaz aç gözlüyüm, sonra da fazla geliyor yiyemiyorum.

bir de eşantiyon ürünleri çok seviyorum. of.

görmemiş de değilim aslında ama ruhum aç doymuyor ahahahah
  • Hallegadola  (22.07.24 08:53:06 ~ 08:53:36)
Gabe +1
Bir de tatlı açgözlüsüyüm. Dolapta duran pastada hep aklım kalır sabah aç karnına bile yerim skgjjsj

  • Kediyi üzdün  (22.07.24 10:21:00)