Sahilde kullanabileceğim bir şemsiye alacağım. Tavsiyeleriniz?

Merhabalar

Malum şemsiye ve şezlong fiyatları konusunda işletmeler fena ücret alıyorlar, ben de kendime halk plajında kullanabileceğim büyük bir şemsiye arıyorum.

Fakat hiç bilgim yok bu konuda, var mı şuna dikkat et veya şundan al diye tavsiyeleriniz?

Tevalli Parasols 200 cm Elite Taşıma Çantalı Polyester Plaj Şemsiye - Turuncu
app.hb.biz

Altına kazık ya da bidon da alman lazım.

Kum plajda kazık çok kolay ama çakıl plajda kazık durmaz. Bidon da yer kaplar. Onun yerine ip bağlayıp tutturabilirsin. Çırpı ipi ve minik makas almalısın.
  • gabe h coud  (19.07.24 18:37:39)
son birkaç yılda beach tent diye bir şey baya moda oldu Japonya'da. Şimdi yeni yeni Avrupa'da da görmeye başladım. öyle çadır gibi kurmana gerek kalmıyor. Çantasından çıkarınca o pop diye kuruluyor. easthillsoutdoors.com
Belki öyle bir şey de düşünebilirsin. İki taraftan açık olanları da var.
Şemsiye gibi rüzgarda uçma tehlikesi yok çünkü sen içinde oturuyorsun. Bidon falan uğraşmazsın.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (19.07.24 18:42:56 ~ 18:47:07)
  • grimavi  (19.07.24 18:48:37)