Eğlenceli içerik üreten yerli & yabancı YouTube kanalları

Benim anasayfam inanılmaz sıkıcılaşmaya başladı. Ne anlattıkları ya da yaptıkları önemli değil; takip ettiğiniz eğlenceli YouTube kanalları önerebilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Benim tek izlediğim şey fatih altaylının yayınları. Ta 2016 senesinden bile video var. Açıp açıp onları izliyorum.

Noldu balım daha ilk günden sıkıldın mı bizden :(
  • numlock  (16.07.24 18:10:03)
İşte ben de sürekli o tarz şeyler izlemeye başladım, anasayfa komple erkek oldu :(

Ben duyurudan sıkılmaya başladım genel olarak.
  • sekizdokuzon  (16.07.24 18:23:36)
E girme bir daha? İnsanlar seni mutlu etmek için mi var?

  • numlock  (16.07.24 18:25:51)
Burada kalan burada kalır
(Bu arada soru soranlara cevap vermeyip paylayanlara bir iki...)

  • etna  (16.07.24 18:29:04)
ismet ve
kukla kabare
ayhan sicimoğlu ile 10 dakika
saniye
volkşov
  • elvan abeyiylegezse  (16.07.24 18:46:43)
Volkşov + 10000

  • rentts  (16.07.24 18:49:20)
emrah ablak

  • gnosis  (16.07.24 18:57:34)
owlkitty

Herkeşe tavsiye ederim. candır
  • respect  (16.07.24 19:11:59)
bu volksov'daki pinar'a dayananlara helal diyorum, iticiligin sozluk karsiligi hatun resmen..

tube'da pek kaliteli icerik ureticisi malesef yok artik. bir aradalar gradualreport isimli kanali takip ederdim de o eleman da birakti artik.
  • cooperr  (16.07.24 19:29:40)
Ben genelde mini belgesel tadında videolar izliyorum YouTube'da ama böyle diyince de 90lar enteli gibi oldum "Siz hâlâ televizyon mu izliyosunuz, ben sadece belgesel .ss" shhddh

Cgp grey var mesela çok enteresan bi adam ve kafayı taktığı konular benim kafayı taktığım konularla paralel olduğu için çok seviyorum videolarını ama nadiren içerik üretiyor. Yine de tüm külliyatını tavsiye ederim. Hexagonla ilgili videosunu özellikle izle geometricisin seversin.

"history of the entire world, i guess" videosu var bill wurtz'ün. Bir YouTube klasiğidir. Bunu izlemeyen youtube kullanıyorum demesin o derece kült bir video. Herkese tavsiye ediyorum.

Aa bak backstory kanalı var. Yine full erkek ama iki sene önce çok aktiflerdi youtubeda, bi anda durmuşlardı, geçen ay yine başladılar. Baya komik videoları var feyyaz yiğitin falan da konuk olduğu. Takip ettiğim nadir "komedi" kanalı.

Parabolica diye bi kanal keşfettim geçen, daha üç videosu var ama o da çok güzel matematik videoları yapmış. Yani matematiğin günlük hayattaki etkileri gibi. Özellikle satrançta en nadir hamle hangisi videosu akıl dışı derecede iyi. Bayıldım.

Jetlag diye bi gezi/yarışma programı var. 10 sezon falan çıktı. Keyifli program tam yemek yerken izlemelik. Ordaki sarışın veledin kendi iki kanalı var real life lore ve half as interesting diye. Yıllardır takip ediyorum, işleri büyütüp kendi platformunu kurdu paralı üyelikle diğer üreticilerin de video yaptığı. Oraya da aboneyim :')

Jay Foreman da benim gibi harita/coğrafya nerdleri için keyifli kanal ve komik bi adam

Primer yine matematiksel konuların evrimsel biyoloji gibi alanlardaki uygulamalarını açıklıyor sevimli figürler kullanarak.

Böyle izlediğim kanallar :D
  • nundu  (16.07.24 20:13:15)
vibio videolarini izliyorum ben bu ara. bir de sokopop ve dramapasta, kafa yormadan veya dikkatimi vermeden bir seyler izlemek istedigimde bu ikisi iyi gidiyor. sokopop iceriklerini bitirdim hatta :/ ben de yokluga dustum :/

  • in vino veritas  (16.07.24 20:25:00)
@nundu: Allah senden razı olsun, bunlar beni 2027'ye kadar götürür.

  • sekizdokuzon  (16.07.24 20:55:44)
Daily Dose of Internet,
Bobby Fingers,
Matt Rose

Bazı aklıma gelenler.

Bu arada ne zamandır sorucam, hep unutuyorum. 10 sene önce civarı seksen9 diye bir kullanıcı vardı. Arada benim eski hesabımla sorduğum sorulara cevap verdiğini hatırlıyorum. Nick de biraz andırıyor hafiften. O olabilir misin?

Thanks
  • lifeisopeth  (16.07.24 21:56:52)
@life: Teşekkür ederim tavsiyelerin için. Eski nickim damdanakan:)

  • sekizdokuzon  (16.07.24 21:59:41)
onu da hatırlıyorum. olsun o da güzel :)

  • lifeisopeth  (16.07.24 22:01:03)
Nerdforge
Simone Giertz
Evan and Katelyn
  • peki madem  (16.07.24 22:25:11)
Flu tv

  • halk  (17.07.24 09:54:02)