devamini/durumunu/detayini en çok merak ettiğiniz duyurular

Benim misal hatırladığım bir kadın vardi. Suriyeli evli biriyle mesajlasiyordu, sürekli 5 sayfa soru sorardi. Napıyor acaba?

Sonra daha şimdi soru soran hhhh99; misal onun hikayesini karsi taraftan dinlemek isterdim. Çünkü tam bir sümer kolçak hikayesi gibi geliyor; es var, baba var, bunlar çok kötü. Pkklilar saldiriyor, alman devleti korumuyor, araba almanya belcika sınırında bırakılıyor falan. Kobra takibi bölümünden tek eksiği silahli catisma. Umarim sorunu çözülür ama ben duyurunun bu kadar kısır kaldığı bir konu gormemistim.

Sonra bir tane daha vardi gecen; hesabına para atiyorlar, o da coin yapıyor falan. Bu işin resmi adı ne diye sormaya gelmisti. Onu da merak ediyorum.

Daha kesin vardır, unuttum.

Kobra takibi benim de ilgimi çekmişti. Sanirim kayseri’de durup dururken annesi babası dayak yiyen biri vardı. Hatta bookmark olarak tutuyordun, biri daha sorduydu, netleşen birsey yoktu galiba.

  • mbond  (15.07.24 00:09:43)
Net bir hikaye hatırlamıyorum ama cocodancer nick'li bir yazar vardı, onun anlattığı hikayelerde figüran olarak rol almak, olan biteni kanlı canlı izlemek isterdim. Ot bağımlısı bir sevgilisi vardı (hatırladım), onu naptı, o çocuk evinden çıkabildi mi, pijamasını çıkarıp üstüne doğru düzgün bir şeyler geçirdi mi? O çocuğun akıbetini merak ediyorum.

  • sekizdokuzon  (15.07.24 00:10:54)
nicki market_arabasi_teroru gibi olan bir duyurucu vardı eskiden.

kleptomaniden muzdaripti, sürekli çaldıklarıyla ilgili soru soruyordu. hemşire olduğunu söylüyordu. en son afrikalı birinden hamile kalmıştı ama adam çocuğu istemiyordu. sokak kedisi iyileştirme bahanesiyle duyuruculardan topladığı paralarla ortadan kaybolmuştu.

nerede acaba şu an? çocuk doğdu mu, yoksa o da mı yalandı? veya yeni bir nickle aramızda mı salınmakta? güzin abla mektupları gibi uzun uzun yazardın, neredesin be kuzu?
  • moonie  (15.07.24 00:17:47 ~ 00:26:17)
İş arkadaşını sürekli olarak kendi arabasıyla işe götürüp getiren bir arkadaş vardı. Israrla sesini çıkartmıyordu adama. O ne yaptı onu merak ettim ben biraz.

  • pispinti  (15.07.24 00:18:36)
Kedi kumuna işeyen adam. Kediyi ne yaptı, kumu sonrasında ne yaptı, hala aramızda mi? Yıllardır merak ederim.

Yeniler bilmez deyip duyuruyu da buraya ekleyeyim: www.eksiduyuru.com
  • fraise  (15.07.24 00:29:03 ~ 00:31:13)
Duyuruya yeniden gelirsem alacağım nick, sağol @fraise.

  • logisticsmanager  (15.07.24 00:30:44)
Suriyeli evli doktorla mesajlaşan kadını ben de hatırlıyorum. Belirli aralıklarla ufak krizler yaşatıyordu bize.

On yıl önce mi ne burda çıplak fotoğrafını paylaşan bir kadın olmuştu, sözlükte başlığı açılmıştı hatta. O abla umarım aradığını bulabilmiştir.

Sevgilisinin eski kocasını takıntı yapan biri vardı. Belirli aralıklarla “aşık olduğunuz kişinin geçmişi” diye anket yapar dururdu. Duyurunun medeniyet seviyesini aşağı çekerdi.

Son olarak da kız arkadaşının iş yerine gitmeye çalışıyordu biri. O ne yaptı kız bunu en son cinnet geçirip dövdürttü mü merak ediyorum.
  • ruhen hastayim ben  (15.07.24 00:54:37)
Hesabına yatan paradan coin alanı çok merak ediyorum ben de. Umarım başına bi şey gelmemiştir

  • nundu  (15.07.24 01:07:41)
@nundu; ya ben onun sayesinde böyle garip bir olay olduğunu anladım. Sonra eksi'de gordum, Facebook grupları falan. Sorusunu sildi, bilemedik tabi sonra. Ben de öyle umuyorum ama okuduklarimdan genelde başlarına bir şey geldiğini anladim :/

Beni mesela hep üzüyor burada iş arayan/borcu olan yazarlar görmek. Genelde de bu tarz kişiler böyle işlere düşüyor.

Yazarken aklıma geldi; geçen kumarda hayatını dağıtan bir genç arkadaş vardı italya'da burs parasını yemişti falan. o da umarım toplamistir kendini.
  • logisticsmanager  (15.07.24 01:21:04)
15 yil kadar once bi peseve vardi, homeless takiliyordu sonra eve ciktigini yazmisti sanirim bir duyurusunda. ara ara gelir aklima napti acaba diye :)

  • in vino veritas  (15.07.24 01:28:55)
want2die napıyor acaba. Bazen cevaplar görüyorum, cevap tarzına/üslubuna bakıyorum direkt aklıma o geliyor.

  • numlock  (15.07.24 03:40:08)
Duyurucu: acemi

Duyuru: şantaj duyurusu vardı bı tane. Çocuk biriyle sexting yapmıştı, ciblak fotolar fln
  • abuzer  (15.07.24 07:33:07)
Duyuruda çiplak fotosunu paylasan kadin:

"heartache"

Kendisi sözlükte hâlâ aktif olarak saçmalamaya devam ediyor..
  • Yourcousinmarvinberry  (15.07.24 11:06:44)
Duyuruyu o kadar içselleştiremedim henüz.

  • geveze yazar  (15.07.24 11:21:36)
niye ama ne yapıyor, onu merak ediyorum.

  • gabe h coud  (15.07.24 11:46:42)
Spor salonundaki 13 ya da 15 yaşındaki bir kızla birlikte olmaya çalışan 30'lu yaşlarında bir eleman vardı. Linç edilmişti burada. O zamanlar duyuru hesabım yoktu, lince katılamamıştım. Ne oldu ona? Nicki hatırlamıyorum, hatırlayan varsa yazsın lütfen:D

  • gnosis  (15.07.24 11:55:28 ~ 11:56:11)
Ne büyük sapıklar varmış burada. Bugünlere iyi gelmişiz bir taraflarımızı kaptirmadan:(

Bu arada dünkü manken sanarak tanımadığı kadına tokat atan yazarı asamiyorum. Sanırım rüyama da girdi, beynimde dönüp duruyor. O hikayenin de devamını merak ediyorum.
  • sekizdokuzon  (15.07.24 11:56:54 ~ 11:59:54)
@8910 kesinlikle. Misal onun videosu düşse haberlere "manken sanarken kadını tokatladi" diye sasirmam. Uzun zamandir böyle hikaye duymamistim.

  • logisticsmanager  (15.07.24 12:19:19)
@logistic: Mankene fiziksel şiddetten bir de Boyner oyuna girerse cidden son kalan beyin hucremi de bırakırım masaya.

  • sekizdokuzon  (15.07.24 12:25:16)
belki bir 10 yıl olmuştur. Bir tane mühendis vardı işsiz, iş arıyordu nişanlısı mı yoksa sevgilisi mi vefat etmişti. Bütün kötü durumlar üst üste gelmişti inşallah iyidir durumu.

  • komando kani var bende  (15.07.24 12:48:24)
"yanlışlıkla manken yerine kadına tokat attım" duyurusu. ya olay çok trajikomik ve sonucu ne olacak, gerçekten merak ediyorum. inşallah yazar için olumsuz bir şey çıkmaz.

  • m e b  (15.07.24 17:56:07)
ben asil eskiden duyuruda aktif olup da artik yazmayanlari merak ediyorum. 6-10 sene falan once Aysho vardi yanlis hatirlamiyorsam.Ismi Ayse olabilir.Kisisel hic bir iletisimim yoktu ancak orjinal bakis acisiyla duyuruyu zenginlestiren bir karakterdi.Nedense yazmayi birakti.

  • turkuaz  (16.07.24 15:04:57)