Kimse eve gelip 200 tl'ye korniş takmak istemiyor? Armut.com?

Korniş düştü. Nalburdan aldım o da hazır.

Matkap yok bende. Olsa da hayatımda kullanmadım, muhtemelen beceremem tecrübesizlikten.

Kimse gelip takmak istemiyor.

SORU: Armut.com'dan bulabilir miyim?

Siz ev işlerinden anlıyor musunuz, herkes Amerikan filmlerindeki gibi kendisi mi hallediyor artık böyle şeyleri?

Armut.comdan biri 750ye takarım dedi. Çok deyip geri çevirdim.

Galiba 2000e Boş marka matkap alıp YouTubedan izleyip ben yapacağım. :)

Bauhaus yolları gözüküyor bana..
  • Cesario  (13.07.24 10:50:30)
Çift taraflı bant da kullanabilirsin. www.koctas.com.tr

  • numlock  (13.07.24 10:51:12)
400 ateşle

  • bir soru sorcam  (13.07.24 10:54:32)
@bir soru sorcam

400 tl veririm yazdım ilana. Biri döndü akşama gelirim dedi de çalışıyorum.

@mirket İstanbuldayim
  • Cesario  (13.07.24 10:56:18 ~ 11:16:37)
İzmir'deysen iki biraya halledeyim.

  • Mirket  (13.07.24 11:00:55)
Kardeş, biz yapıştırıcı kullandık, eve pimapenci gelmişti o gösterdi, silikon değil başka bir yapıştırıcı 230 kg. Çekiyor -üstünde yazıyor-artık matkap yerine bu kullanılıyor dedi,Kornejin muhtelif yerlerine sürdükten sonra 1 dk. Bastırıyorsunuz tavana o hemen yapışıyor.

  • rumpleteazer  (13.07.24 11:35:57)
korniş düştüğüne göre delik yerleri hazır. dübeller düşmüşse yeni dübel takarsınız.
normal tornavida ile vidaları takarsınız.

  • lazpalle  (13.07.24 11:59:06 ~ 11:59:33)
@rumpleteazer dediğiniz bundan mı?

www.koctas.com.tr
  • peki madem  (13.07.24 12:22:10)
200 lira para degil ki artık. Adam arabasına atlasa gelse git gel 4 litre benzin harcasa zaten 184 lira yapıyor. 16 lira kazanmak için mi çıkıp gelecek bu adam?? Git gel 2 dal sigara yaksa adam o 16 lira da gitti...

  • limonlu eksi  (13.07.24 12:55:06)
Ben de hiç anlamıyorum ev işlerinden. Parasını verip halletmeye çalışıyorum.

Ama yukarıda söylendiği gibi 200TL para değil artık. En az 400-500TL teklif etmeniz gerekir.
  • pispinti  (13.07.24 14:12:55)
200 tl para değil, mantıklı değil evet.

Armut'a 400 tl veririm, fazlasını isteyen yazmasın yazdım zaten ilana. Bir kişi iletişime geçti.

750 tl de değil yani bunun hakkı. Adam da dedi abi dükkanı kapatıp geliyorum falan. Gelme dedim ben de. Sildim yeniden açtım ilan 400 veririm yazdım sonra ben de.

Anlaşamazsam ya yapışkan ya da matkap alıp kendim yapacağım.

Musluğu da kendim alıp takmıştım.
  • Cesario  (13.07.24 15:09:18)
Hocam sen maaşını saate böl ve saatlik ücretine bak, senin anlamadığın burada iş kolay ama aslında adamın zamanını satın almış oluyorsun

Dükkanda durduğu sürede saatte 200 liradan daha fazla kazanıyor ki gelmek istemiyor, sen olsan sen de gitmezsin (dükkanda durmaktan kastım daha büyük işlerin adamın ayağına gelmesi, senin evine gelince bu fırsatlar kaçıyor)
  • grimavi  (13.07.24 15:18:08)
Taşındığım ev 0'dı, kornişleri kendim taktım, yanında oldukça güçlü bir silikon yapıştırıcı veriyorlar, sadece merdivene ihtiyacınız olacak. Matkapla saatler sürecek iş yarım saat demeden bitti.

özetle yapıştırıcı alıp kendiniz halledin. Yapıştırıcı fotosu eklerim laptopu açınca
  • kimlanbu  (13.07.24 18:24:11)
Yazılmış edilmiş 200 e kimse yerinden kımıldamaz

  • basond  (13.07.24 18:57:27)