Bebek süsü olarak ne dağıtılsın isterdiniz?

Çevrenizde yeni doğmuş bir bebeği görmeye gidince hangisi dağıtılsa daha çok hoşunuza gider?

1-magnet :
ty.gl

2-açacak
ty.gl

3-dekoratif mum
ty.gl

4-anahtarlık
ty.gl

Linkler temsilidir.

İlk tercihim açacak. İkinci tercihim anahtarlık.

  • michael_knight  (13.07.24 09:35:55)
@michael: +1

  • sekizdokuzon  (13.07.24 09:38:47)
saçma. bence hiç biri. böyle garip garip adetler ne zamandan beri var.

  • scudman1  (13.07.24 10:01:58)
Böyle hediye gelen açacaklar aşırı dandik olduğu için ilk kullanımda yamuluyor ve sadece bir buz dolabı süsü haline geliyor. O yüzden açacak değil. Mum ya da anahtarlık.

  • zimbirik  (13.07.24 10:04:37)
Adınıza x derneğe bağış yaptık yazılı bi belge verin şunlara para harcayacağınıza. Hiçbir işe yaramayacak ve dağıttığınız kişilerin çoğunun bir hafta içinde çöpe atacağı zımbırtılara gerek yok

  • nundu  (13.07.24 10:14:50)
Bu olay yeni saçma instagram icatlarından yeni bir tanesi.
Bebek yeni dogdugunda inanın kafanızı kaldırıp da millete mum magnet dagıtma derdinde olmayacaksınız.

  • limonlu eksi  (13.07.24 10:32:29)
@limonlu eksi, nasıl yeni Instagram icadı ya. Ben 32 yaşındayım ben doğarken de dağıtılmış.

  • Gradient_tabanlı_mor  (13.07.24 10:37:06)
acacak.

özellikle yakinimsa üzerinde bebegin dogum günü tarihi yazani buzdolabina takmak isterim.
  • robert bosch  (13.07.24 11:09:29)
Limonlueksi: Kimse dagitmiyor ki. Ziyarete gelen aliyor evdeki/hastanedeki bi sepetten, kutudan.

Anahtarlik. Uzerinde bebek adi falan yazmiyor diye. Mum da olurmus da burdaki mum guzel degil uyduruk duruyo
  • Kittie  (13.07.24 11:24:55)
1- açacak
2- anahtarlık

  • ala09  (13.07.24 12:09:56)
Verilenleri eninde sonunda çöpe atıyorum:(
Adınıza fidan dikilmiştir gibi bir yazılı kağıt verilse daha çok sevinirim. Birinci derece akrabalar için magnet vs olabilir.

  • boyalı kuş  (13.07.24 13:14:17)
Açacak

  • pembediken  (13.07.24 14:19:15)
Açacak.

  • pispinti  (13.07.24 14:55:49)
verilen seyler genellikle cok buyuk butce ayrilmadiysa cok dandik oluyor. cekirdek ailelet disindaki herkes bir sure sonra mecburen cope atiyor. o nedenle ben de bagis yapilmasini daha mantikli buluyorum. ama illa somut bir sey de verilsin isteniyorsa sabun kullanisli olabilir. isteyen saklar isteyen kullanir en azindan direkt cope gitmemis olur.

  • in vino veritas  (13.07.24 17:27:21)