hem her konuda bilgili, mizahı güçlü olsun,

hem de ateist olmasın istiyor. Bulabilir mi dersiniz.
Arayan kişi kadın.

Bulur nolacak, koca mi ariyor anlamadim. Kadinin yasi onemli tabii 23 yasindaysa ne isterse bulur. 30 yasindaysa da bulur mesela ama atiyorum cok yakisikli istiyorsa bulamaz belki.

  • mbond  (11.07.24 09:50:39)
Erkeklerin %95’i zaten hem bilgili hem espritüel. Ateist’leri de çıkarırsak %80’lik küme oluşur.

  • avatar is back  (11.07.24 09:52:31)
Böyle bir erkek nadir de olsa vardır. Bulursanız bırakmayın sevgili hemcinslerim :)

Aa ateist detayını atlamışım; her konuda bilgili, mizahı güçlü ve ateist olanları bırakmayın :))
  • rock n roll  (11.07.24 09:53:57 ~ 09:55:30)
Tam beni tarif etmişsiniz ama maalesef evliyim ve gerçekten bulunması zor bu devirde böyle bir kişi.

  • dedeminhirkasi  (11.07.24 10:09:56)
Bu ne saçma önyargı ve kriter. Bu kafayla cacık bile bulamaz o kadın

  • Cezcez  (11.07.24 10:39:28)
Kadın güzelse erkek imana gelir belki.

  • gabe h coud  (11.07.24 10:41:40)
Asrın Tok'u tarif etmiş:p şaka şaka. Bulur herhalde, her cins var piyasada.

  • sekizdokuzon  (11.07.24 10:59:11)
@geveze yazar, kadikoyde bir kahve var orada toplaniyorlar, boganin orda.

  • mbond  (11.07.24 11:20:34)
anon sunni istiyor yani

  • Hallegadola  (11.07.24 11:42:49)
@mbond, seçtiriyorlar mı?

  • geveze yazar  (11.07.24 11:48:57)
bilgili olunca otomatik olarak ateist olmama özelliği devredışı kalıyor :) boş küme arıyor bence, bulamaz.

  • mellifica  (11.07.24 12:04:16)
@anlatamıyorum, hocaya bi sorayım

@cevap veren arkadaşlarım teşkkür edemiyorum, mod.lar yine harekete geçtiler teşekkür cevaplarım siliniyor. O yüzden Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Herkese hayırlı cumalar şimden.
  • geveze yazar  (11.07.24 12:15:42)
"her konuda" diyor ya, o yüzden bulamaz. ilber ortaylı gelse bu ablayı memnun edemez.

  • mazrufsezici  (11.07.24 12:25:49)
Boş küme +1

  • ruhen hastayim ben  (11.07.24 12:35:41)
boyle bir erkek zor degil ki. ama boyle bir erkek tarafindan begenilir mi o kisi, o daha bir onemli soru.

genel kulturu iyi, komik ve ateist olmayan erkek az degil.
  • baldur2  (11.07.24 13:06:09)
Ya bi susun be, biriniz boş küme der, biri var der, bir yer tarif eder.

Düzgünce cevap yazsanız bi yeriniz kurur de mi?

Sayın mod.lar gördüğünüz üzere yine teşekkür etmedim.
  • geveze yazar  (11.07.24 13:18:29)
@avatar is back'in verdiği yüzdeler kadar olmasa da (siz beni güldürdünüz hayat da sizi güldürsün) eminim vardır böyle erkekler. Mizah bence çok öznel bir şey ama, yani benim komik bulduğum kişi arkadaşınızda mimik oynatmayabilir o nedenle o konuda frekans tutması önemli. Öte yandan bence her konuda bilgi sahibi olmaktansa (bu ne kadar mümkünse) bilmiyorsa bilmiyorum diyebilmek ve meraklı olmak daha iyidir ama tabi ilişkiyi arkadaşınız yaşayacak sonuçta.

  • peki madem  (11.07.24 13:18:51)
Agnostik ile deist arasında gidip gelen biri olabilir mi?

  • Mirket  (11.07.24 13:19:12)
Metro marketlerde vardı bissuru çeşit

  • abuzer  (11.07.24 13:45:06)
Her konu değil de birçok konudur o zaten. Tam kapasite değil ama en azından yeterli bir miktar bilgidir aranan da. Mizahının güçlü olması için zengin veya çok yakışıklı olmaması lazım tabii. Bunlar kolay. Bolca bulunur ama ateist olmasın dediğinde küme inanılmaz daraldı. Agnostik, Teist, Polyteist, Apateist falan eklesin seçeneklere şansı artar.

Alternatif ekleyeyim: Türk tipi müslüman ya da Bible belt dışı ABD tipi Hristiyan ya da Avrupalı protestan falan eklerse liste yine az da olsa kendine gelir.
  • nawar  (11.07.24 13:58:55 ~ 14:00:07)
Evliyken koca araman da ne bileyim yani çok şey bir hareket.

  • yenibirgüzelnick  (11.07.24 14:05:01)
Mizah yapmaya çok elverişli bir başlık ama geveze. Birkaç art niyetli dışında insanlar eğleniyor bence:) döşü de kıllı olursa hayalimdeki erkeği tarif etmişsiniz :p

  • sekizdokuzon  (11.07.24 14:51:37)
elimizde var bir tane böyle ama kendisi koyu milliyetçi mhp li falan.
yoksa işinde de genel kültür olarak da bilgileri. yabancı ve yerli sosyal medya geyiklerini bilir, populer dizi ve filmleri bilir.

ama kankileriyle nargile cafede gerim gerim gerilip poz verip fotoğraf atarlarsa şaşırmayacaksın.
  • ananiyimioguz  (11.07.24 16:08:17 ~ 16:10:09)
valla benim arkadasim sili yerlisi bir müslümle evlendi. mapuche + yahgan karisimi bir adam. bir de ogullari var, istanbul'da yasiyorlar. bunun mümkün oldugu dünyada her sey mümkündür.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (11.07.24 16:22:43)
Niye gönül ilişkisi sorularını sulandırıyorsunuz arkadaşlar. Sonra niye evde kaldık kalırsınız tabi.

Biri de bana niye bu kadar kötüsün yazmış ne alakaysa.

Kötü de değilm inşAllah değilimdir Allah bilir tabi, koca da aramıyorum.

Sorum gerçekti. Düzgün cevap verenlere teşekkür.

Buluruz inşAllah
  • geveze yazar  (11.07.24 16:36:14)
Her konuda bilgiliyse nasıl ateist olmayacak dgjdj.
Yine de ateist olmamayı da açmak lazım. Mesela şaman olsa olur mu? Ya da agnostik? cemil olabilir mi cemil?

Ciddi cevabım aramaya inanmak lazım, bulunur elbet.
  • Kediyi üzdün  (11.07.24 17:10:55)
@kediyi üzdün, doğru diyorsun ateist olmayınca geriye onlarca başka bi şey olma seçeneği de oluşuyor. Bilgili olmak böyle bi şey sanırım. Ateist dışında sadece dini bütün müslüman olmayı kastetmiştim ben. Neyse

Ciddi cevabın için teşekkür
  • geveze yazar  (11.07.24 17:23:11)
Şimdi okudum da cevaplarin birćoğu tatlışmış aslında. O sırada teyzemle didişiyordum bir yandan da, bazen azcık gerilmişim cevaplara karşı.

  • geveze yazar  (11.07.24 21:28:02)
Bir puanla kaçırdım. Tasavvufa yönelmiş bir arkadaşım var öneririm iyi adamdır.

  • guitarissimo  (12.07.24 00:20:30)
diamond tema var üslü sayı bilmeyip 5 tane kuantum fiziği makalesi olan. buna kanan 1 milyon müridi var. karikateist sayfalarından fırlamış bi tip. olur mu :p

  • lambırcek  (12.07.24 01:55:02)