bugün benim doğum günüm ne yapayım kendim için ya insanın

bi şeyler yapası geliyor. siz olsaydınız ne yapardınız doğumgününüzde kendiniz için.

www.instagram.com

Kendine şargoz yap, akşamüstü balkonda iç

Meyve olarak portakal yerine yanına ya da içine yeşil elmaları ince halde dilimle ama olmasa da olur
  • grimavi  (07.07.24 17:24:34)
Ben öyle özel bir şey yapmıyorum. Buraya duyuru açmıştım, kutlayanlar olmuştu sağ olsunlar. numlock nickli arkadaşın da doğum günüymüş benim doğum günümle aynı gün. O da kutlarken kendisinin de doğum günü olduğunu yazınca insanlar ikimizin de doğum gününü benim duyurumda kutladılar. Duyuruyu tasarruflu kullanmak istedi herhalde kendine ayrı duyuru aç dememe rağmen açmadı :))
Ben de bundan sonra soru soracağım zaman onun herhangi bir duyurusunu açıp oraya yazacağım :))) Doğum günün kutlu olsun geveze yazar.

  • rock n roll  (07.07.24 17:28:25)
sağolun, şargöz yapmasam da parka gidip orda müzik dinliycem kendim için. banklarda oturup teoman'ın şarkısnı söylüyecem. babamın öldüğü yaştayım. birde kek yapcam sadeli. bunlar benim için güzel şeyler.

  • geveze yazar  (07.07.24 17:43:01 ~ 17:43:22)
doğum günün kutlu olsun.

alkol seviyorsan ve tek başına kutlayacaksan sevdiğin bir alkolden bir kadeh al, kendine kadeh kaldır ve iç. alkol sevmiyorsan soğuk kahve, meyveli bir şeyler...

senin de geçmiş doğum günün kutlu olsun rock n roll (ben de başkasının duyurusundan kutlayıp tasarruf edeyim).
  • kibritsuyu  (07.07.24 17:43:09)
Sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşlariniz olsun hocam. Ben olsam sevdiğim bir yemeği ve tatlıyı ismarlardim kendime. Bir de mutlu huzurlu olabileceğim yakın bir yerlere giderdim.

  • Amaranta ursula  (07.07.24 17:48:05)
evet bu iyi fikir il merkezinde belediye nin kahvaltı tesisi var oraya gideyim bir ara. kiloyla satıyorlar ve yok yok. reçeller, zeytin, peynir çeşitleri, hamur işleri ve sınırsız termosta çay. binbir çeşit menü var.

  • geveze yazar  (07.07.24 17:53:36 ~ 17:55:44)
Alışveriş, spor ve arkadaşlarla buluşma.

Doğum günün kutlu olsun.
  • gabe h coud  (07.07.24 18:44:10 ~ 18:45:00)
Nice güzel mutlu senelere.

  • numlock  (07.07.24 20:07:55)
@kibritsuyu; çok teşekkür ederim :)
@geveze yazar; bana kızma :)

  • rock n roll  (07.07.24 20:20:06)
@rock n roll, kendi cevabımı silmiştim ama.

  • numlock  (07.07.24 20:32:47)
Geveze benim fake hesabım olduğu için bugün aslında benim doğum günüm @rock :p

Nice senelere, her şeyi olduğu gibi kabul edip olduğu yerde bırakacağın bir yıl olsun, bacım.
  • sekizdokuzon  (07.07.24 20:33:11)
Duygusal, neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlı bir yengeçsin yani.

Kutlu olsun.
  • Mirket  (07.07.24 20:45:20)
@numlock; farketmedim cevabını sildiğini. Gerek yoktu silmene, şaka yapmıştım. N'olacak seninki de kutlanmış oldu. Hiç sorun değil.

  • rock n roll  (07.07.24 20:48:33)
@rock n roll, yok kız niye kızıyım. nice güzel yaşlarımız olsun.

@sekizdokuzon, sağ ol bacım. evet.

@mirket, evet hepsi ben. anneci, evcimen falan da var.
  • geveze yazar  (07.07.24 20:55:53)
@numlock senin doğumgününü de kutlarım. hepsi tek duyuruda ekonomik kutlama.

1 ağustos da benim doğumgünüm, az kaldı. hatırlayan olursa beklerim :)
  • kibritsuyu  (07.07.24 20:56:57)
ben doğarken arpalar diriliyormuş, karpuz satılıyormuş araba üzerinde annem soğuk soğuk yemiş beni çıkarınca, gaileyi atmış tabi. bereketli günde doğmuşum.

kaygılandıracak kadar minnakmışım, gözlerim pörtlekmiş annem ölcem diye günlerce kolunda tutmuş beni. kesin ölür gözüyle bakmışlar. vay be ölmemişim iyi mi? asdfghjk

yıllar sonra babam bana bakıp o gözden nasıl bu gözler oldu demiş. kendimi de öveyim biraz. kiki korkmuş ilk görünce heralde.
  • geveze yazar  (07.07.24 20:59:09 ~ 21:59:39)
@geveze bana yazmıştı o cevabı Rock, fake hesap muhabbetlerinin üzerine bunu yazmam elzem oldu.

@kibritsuyu üstadım sırf senin yıllardır varlığına bile her bir yazar hediye göndermeli :)
  • numlock  (07.07.24 20:59:48)
@kibritsuyu; numlock'un duyurularından birine kutlama mesajımı yazarım :))

  • rock n roll  (07.07.24 21:01:02)
Ayın birinde duyurumu açacağım @rock n roll

  • numlock  (07.07.24 21:02:51)
Doğum günün kutlu olsun, dilerim ömrün boyunca her yerde her anlamda güvende huzurlu mutlu ve sağlıklı hissederek yaşarsın.

Benim kendime bir yerde 2-3 günlük bir tatil ısmarlayasım geliyor ama para/çokomel eğrisi :/
  • muhayyer divan  (07.07.24 21:03:29)
@numlock; yeni duyuru açma, tasarruflu kullanıyoruz duyuruyu. Ben senin duyurularından birine yazacağım.

  • rock n roll  (07.07.24 21:07:45)
Sana her yerde yazmak serbest zaten, ama bırak da @kibritsuyuna bi duyuru açayım, o özel biri :)

  • numlock  (07.07.24 21:16:03)
estağfurullah ne özelliğimiz var yahu.

  • kibritsuyu  (07.07.24 21:24:43)
mutlu seneler. yarın sabah erken kalkman gerekmiyorsa sapıtana kadar iç.

haftaya da benim doğum günüm. ben kendime hediye olarak sigarayı bıraktım.
  • scudman1  (07.07.24 21:24:58)
Aaaa bırak şimdi mütevaziliği, oldskool. Bak cezaya bile saygı gecesi düzenlediler :))) @kibritsuyu, duyurumuuzn mali müşaviri

  • numlock  (07.07.24 21:28:02)
@numlock; ben de @scudman1 in doğum gününü kutlarım, senin duyurularından birinde. Beni karşına almayacaktın :))

  • rock n roll  (07.07.24 21:31:56)
Yan yana, el eleyiz, sorun yok.

  • numlock  (07.07.24 21:42:47)
dgko

  • isiaha  (08.07.24 06:13:44)
mutlu yıllar. 2 şişe tuborg malt filtresiz.

  • digits  (08.07.24 17:19:00)
dgko

dün yapamadınsa bugün bi başlık aç bi müzik koy, herkesten güzel bi dilek paylaşmasını iste!
  • baldan kaymak  (09.07.24 09:12:24)