Gibi

İzliyor musunuz? Exxen yok bende. Burada yayınlanıyormuş herhalde. Aslında tam benlik bir dizi. Instagram'da gibi sayfalarını takip ediyorum çok komik bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

Feyyaz'ın yaptığı 'absürt ayrıntıda gizlidir' mizahını seviyorsan gibi'yi de seversin. Diyaloglarını, Yılmaz'ın çıkışlarını, İlkkan'ın tabansiz özgüvenini, Ersoy'un feminen hallerini ve yeri gelince hepsinin ağzının payını vermesini çok seviyorum ben. Ama spiral gibi yani, uzadıkça kendi içine çöken bir hali var. Bölümleri üst üste izleyince canım sıkıldı, biraz ara verdim.

  • sekizdokuzon  (05.07.24 12:00:40)
Bir ee ayık kafayla izlenmediginde iki kat keyifli oluyor, belki üç :p

  • sekizdokuzon  (05.07.24 12:02:11)
esasen gibi'yi genel değerlendirdiğimde hiç komik bulmuyorum. şöyle ki, evet parça parça diyaloglardan kesit aldığında komik, çok komik. ama bölümün geri kalanıyla birlikte değerlendirildiğinde bazı bölümleri çok üzücü. birçok bölümünde ağlamışımdır. hayatın gerçeklerini baya yüzünüze vuran, sizi düşündüren bir dizi. komedi dizisi olarak değil, bu yönüyle izliyorum ben. bazen de bu yönüyle izleyemiyorum.

  • birnevibahar  (05.07.24 12:03:29)
bence komik ve dahası samimi. olay örgüleri de güzel. izlemeye değiyor, boşa vakit harcamış gibi hissetmiyorum.

  • MtKrt  (05.07.24 12:18:08)
dizi iyi ama kesitlerdeki gibi çok komik bir dizi değil. yer yer güldürüyor. izlenir tabi

  • paintov  (05.07.24 12:23:07)
izliyorum. bence eğlenceli.

  • bir ileti paylastim  (05.07.24 12:25:42)
ilk bölümün youtube'da olması lazım. kokoriç bölümü. izleyip karar verin.

bölümler arası göndermeler olsa da her biri bağımsız bir konuyu işliyor. en az 10 tane müthiş bölüm var. izlemeye değer.
  • brkylmz  (05.07.24 12:25:54)
2-3 sezon gayet iyi gitti -tabi bazen sıkıcı bölümler oluyordu arada- fakat sonra beni inanılmaz bayamaya başladı. Sanırım şu ölen-olmek üzere olan kızın üzerinde kuru pasta yedikleri bölümden sonraki bölümler.

İlk 3 sezonda müthiş bölümler vardı bu arada bence izlemeye değer kesinlikle. (4. sezon sonrasında da vardır belki benim modum düşmüştür)
  • makbur  (05.07.24 12:26:50)
Çok gerçekçi ve çok saçma. Bu tabi baya komik bi durum yaratıyo. Ama gerçek hayatında o saçmalıkları yapan kişiysen o zaman dizideki komiklikler sana geçmeyebilir.

  • zimbirik  (05.07.24 12:29:06)
@brkylmz; zaten ilk bölümü izledikten sonra bu dizi tam benim dizim demiştim. Merak edip YouTube dan izleyince ölüyordum gülmekten :))

  • rock n roll  (05.07.24 12:29:15)
Exxen'in olması şart değil dizipal'de var tüm bölümler. Ben de 4.sezondayim yemek yerken izliyorum. Seviyorum ben de ama @8910 gibi üst üste izleyince bayık bir hal aldı. Ben de ara verip the Bear'in 2.sezonuna geçtim.

  • Amaranta ursula  (05.07.24 12:44:36)
eşimle birlikte keyifle izliyoruz. bazen tekrar izlediğimiz bile oluyor. mesela şu an "sokak röportajı" izleyesim geldi :)

  • Improbable  (05.07.24 12:59:33)
cok severekten eglenerekten izliyorum

  • ala09  (05.07.24 15:56:59)
İnanılmaz eğlenerek izliyorum. Kaliteli ve izlemesi oldukça keyifli.

  • but that was just a dream  (06.07.24 00:14:00)
İlk 4 sezonu geçen sene turkcell platinumdan aldığım 1 aylık reklamsız üyelik koduyla izlemiştim. Senede 1 kez alma hakkım vardı. Bu sene yine gelmişti kodu yine aldım son sezonu da o şekilde izleyeceğim.

exxen'e 1 kuruş para vermeden çözüyorum işi :D

cevabım da belli olmuş oldu aslında :) Evet izlenir süper iş.
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (06.07.24 00:37:49)
aziz kedinin dahil oldugu herhangi birseyin bana komik gelme olasiligi olmadigi icin beni sarmadi.

  • cooperr  (06.07.24 00:54:00)
izlesem belki severim gibi geliyor ama exxen üyeliği için uğraşamam, beş kuruş bile olsa vermem, o yüzden yıllardır izlemiyorum. prens güzel ordan devam :)

  • ravenudon  (15.07.24 17:28:58)