Ben asla dolandırılmam

diye düşünüyor musunuz?
Dolandırıldınız mı? (Siz veya bir arkadaşınız)

Dolandırılmadım. Ben asla dolandırılmam diye düşünmem.

  • rock n roll  (03.07.24 11:08:25)
Ben adamı suya götürür susuz getiririm.

  • hops  (03.07.24 11:08:50)
ben cok net dolandirilirim. hayir deme özürlüyüm zaten.
kücük dolandirilmisimdir büyük bir sey cok sükür basima gelmedi.

  • robert bosch  (03.07.24 11:10:36)
Valla demiyorum. Az önce Instagram'dan 0 takipçi, 0 takipli, profil fotosu olmayan bir hesap takip isteği attı. Biosunda "Beni hemen takip etmezsen elimdekileri herkesle paylaşırım." yazıyor. Gerçekten birilerinin elinde bir şeylerim olsa giricem oltaya. Her yerdeler.

  • sekizdokuzon  (03.07.24 11:11:15)
Ben asla dolandirilmam diyen kisi dolandirildigin farkinda olmayan kisidir

Hayat ona guzeldir.
  • duyurukullanıcısı  (03.07.24 11:20:51)
Bal gibi dolandirildim. Hem de cok gerzekce. Sahibinden sahte ilanlardan tutun, tanidigim bir gerizekaliya 3 sene oncenin 1400 tlsiyle borc verip aciklamaya “borc” yazmamak gibi vukuatlarim var. Insan kendini bir cuval bok gibi hissediyor gercekten.

  • nefertarii  (03.07.24 11:25:42)
kolay kolay dolandırılamam. çünkü bütün yolları kapattım.

ha bi ara "aslında havalimanında çalışıyorum parfümcüsüne" denk geldim. duty free ürünü olduğunu iddia ettiği bi ton parfüm saçtı ortaya. parfümlerin sahte olduğunu ne kadar verebilirsin peki dedikten sonra anlamıştım zaten. (ilk kez başıma gelmişti:) söylediği fiyatın çok çok altına hatta zaten piyasada olan çakma parfüm fiyatına 3-4 şişe parfüm almıştım. sanırım sıfır maliyetli bir şeydi onun için, gümrükte el konulan sahte parfümler falandı muhtemelen. bir nevi bağış sayılır bu ya dolandırılmış olamam çünkü giden para çok saçma bir paraydı ve olayın farkındaydım. yani dilenciye versem burun kıvıracağı bir paraydı. eleman da kafa bir çocuktu kıyamadım. parfümleri bizim berbere verdim :)
  • Improbable  (03.07.24 11:37:49)
Ben adamı halıya oturtur, halıyı satıp adamı borçlu çıkarırım. Zamanında dolandırıcı dolandırmışlıgım var. İşin özü babana bile güvenmemekten ve uyanık olmaktan geçiyor

  • limonlu eksi  (03.07.24 11:38:53)
pırıl pırıl dolandırılıyor herkes. bazen de en yakınınız dolandırıyor sizi. kimse başıma gelmez demesin, görürüm sizi.

  • co2s2  (03.07.24 12:20:09)
dolandırılmayan olur mu ya. en fazla farketmemiştir.

bile isteye bir kez dolandırıldım. instagram reklamlarında güzel ve ucuz bi ürün gördüm. ucuz ve yurtdışı olduğu için şüphelendim, sitelerini falan inceledim ama ikna etti yine de. hediye almak istiyordum, benzerini bulamamıştım. neyse, aldım ve gelmedi. tahmin ettiğimiz gibi oldu. bunun dışında bilerek ya da bilmeyerek ve farkında olduğum bi dolandırıcılık yaşamadım. dikkat ediyorum bu tarz şeylere.

"yüzde 90 indirim"le ürün satan dükkanların kendisi tümden dolandırıcı zaten. avm'de dükkan açtıkları için önemsemiyoruz. o yüzden dolandırılmadım diyen yoktur, en fazla farkına varmamıştır.
  • biseysorcaktim  (03.07.24 12:28:33)
Dolandırılanların da tek tesellisi "herkes dolandırılır" herhalde. Dolandurılmadım, dolandırılmam. Herkesin enayiliği kendine, avutmayın kendinizi ajdksklals.

  • hops  (03.07.24 12:42:02)
ben safımdır dolandırılırım. geçmişte dolandırılmadım ama bu dolandırılmayacağım anlamına gelmez.

  • komando kani var bende  (03.07.24 12:45:15)
Ben artık dolandırılınca " vay be, adam beni bu yaştan bu tecrübeden sonra çırak çıkarttı." deyip dersimi alıp devam ediyorum.

  • kumandanim  (03.07.24 13:07:51)
Dolandirilmadim. Ama safimdir potansiyel tasiyorum. Tetikte olmaya calisiyorum

  • Kittie  (03.07.24 13:18:14)
Aaa beni abim dolandirdi yahu. Butun duyuru sahit djfnf atlamisim onu.

  • Kittie  (03.07.24 13:19:19)
bi kere dolandırıldım o günden beri tüm paralar sizin olsun dedim. yeterki dostluğumuz baki kalsın. fakir fakir gezerim.

yar fakır ben fakır
  • geveze yazar  (03.07.24 13:32:44 ~ 17:57:32)
Dolandırılmadım. Ama dolandırılmam derdim eskiden. Sonra bir telefon görüşmesi yaptım dolandırıcılarla. Reddettim ama çok pimpiriklilik yaptığımı düşünerek reddettim. Onlar da ben reddedince direk tamam dediler kapattık. Sonra öğrendim ki dolandırıcılık numarasıymış. Ben fazla evham yaptığımı düşünmüştüm.
Demekki bu insanlara inanmak o kadar da zor değil dedim. Artık daha dikkatliyim. Hala dolandırılmadım.

  • zimbirik  (03.07.24 13:43:12)
Dolandirilmam çok zor ama sonunda zarar gorecegimi bile bile bir konudaki teklifine on defa hayır dediğim bir arkadasa en sonunda evet diyerek büyük maadi manevi zarar gördüm. Ha o da gördü ama yine de çok bile bile ladeslik bir durumdu.

  • deer hunter  (03.07.24 17:08:44)
Dolandırılmadım, dolandırılmam.
Bazı kazıklar yedim, yine yiyebilirim bazen belli olmuyor.

  • pispinti  (03.07.24 17:20:07)
neden dolandırılmayayım ya, dolandırılabilirim :) bugüne dek hiç dolandırılmadım ama yaşarsam eğer kesin 60larda benim de anlamadığım şeyler çıkacak ve panik halinde olacağım.

  • deartheodosia  (03.07.24 17:20:09)
Internet, telefon vs. sekilde dolandirilmadim ama 15 yil kadar once kardesim gibi sevdigim, uzun sure tanidigim bir arkadasimin esi dogum yapacakti, acil paraya ihtiyaci oldugu icin para vermistim. Bir hafta sonra geri odeyecegini soyledi ama odemedi. $5000 iyi paraydi o zaman. Beni dolandirdi. Hatta uzerine de $100.000 istemisligi var :) vermedim tabi. O gunden beri ailem haric kimseyle para islerine girmiyorum. Urun alacaksam, surekli yeni aliyorum.

Dolandirilacagimi dusunmuyorum. En fazla bir yerlerde, kredi lartimi falan kopyalayabilirler belki bu sekilde doladirilabilirim.
  • thetruenorthstrongandfree  (03.07.24 18:15:55)
Kucukken sahte pokemon kartlari itelemisti bir abi. Ben de ayni gun benden kucuk birilerine itelemistim. Bir daha dolandirilmayacagimi soyleyemem.

  • chickentown  (03.07.24 21:01:39)