Flört ettiğiniz kişinin sosyal medyasında nasıl tipler varsa

Sizin için red flagdır?

Danla bilic gibi sonradan görme para avcıları varsa.

  • hops  (01.07.24 22:31:05)
Hiçbiri red flag değildir
Sosyal medya saçmalığı ile flörtü karıştırmam

  • Cezcez  (01.07.24 22:34:45)
Takip edilen sosyal medya kullanıcısı red flag olmaz. Olduğu kişiyle çelişen tipleri takip ediyorsa sorarım meraktan.

  • Bruce  (01.07.24 22:36:10)
Kadin dusmani, kadinlarla alay eden tipler,
Keko, kiro tipler
Bir de surekli sisik dudakli, bos bakisli, yari ciplak cok takipcili ayni fabrikadan seri uretim cikmis kadinlar
  • mor oje  (01.07.24 22:37:13)
tv8 unluleri

  • durgunfoton  (01.07.24 22:41:02)
Takip ettiklerinin 3/4 ü instagirl ve futbolcu, futbol yorumcusuysa ya da abuk sabuk mafyatik ünlülerse ciddi soğurum.

  • sekizdokuzon  (01.07.24 22:42:16)
Tarotçu, İİBF mezunu diyetisyen ve holistik beslenme uzmanı fjskf
Linkçiler, “arkadaşlar merhaba”cılar, “çok soran oldu”cular.
Aynı tonda haber sunar gibi yayın yapan içerikçiler.
Bıdı bıdı bıdı bıdıı, bıdı bıdı bıdı bıdı bıbıdııı….
  • gabe h coud  (01.07.24 22:47:36)
Arabasıyla foroğraf çeken tipler, yayık oturan kıro tipler, kültür ve eğitim seviyesine hiç uymayan tipler, denyo olduğunu bildiğim tipler varsa anında soğurdum

  • her giriste sifresini unutan adam  (01.07.24 22:55:14)
Benim instagram, twitter ve facebook gibi sosyal medya hesaplarım yok. Dolayısıyla burası benim için gri bölge oluyor genelde. Ancak ırkçı, ayrımcı ve milliyetçi tipler varsa olumsuz olur.

  • Amaranta ursula  (01.07.24 23:10:32)
Bogru acik dar pantolonlu nargileci, eskort gorunumlu kadinlar, ickiyi sisesinden icen tipler, ooo cook egleniyoruz seklinde kiro videolar

  • Kittie  (02.07.24 01:00:14)
takip ettiklerinin çoğu erkekse red flag.

hele bu erkekler bi de yavşak tiplerse duble red flag.
  • tabudeviren  (02.07.24 08:05:08)
cinsellik pazarlayan instagram eskortları, tanıdığı/tanımadığı her kadına takip isteği atmış olması, hız yarışı yapan tipler…

  • deartheodosia  (02.07.24 10:52:18)
bazı kadın hesaplar var, sadece model gibi kendi pozlarını paylaşıyor. Mini şortlar, full efektler falan. Takipçileri erkek geneli. Bunların amacı ne? 200 takipçiyle bir şey kazanılıyor mu?

  • Kahvedesu  (02.07.24 11:16:37)
Kırmızı bayrak koyacağım o kadar çok mayın var ki uzaktan bakınca komünist protesto var sanabilirsiniz.

  • nawar  (02.07.24 12:26:08)
bence cevap verenler cinsiyetlerini de yazsalar iyi olurdu.

erkeğim, ve bir kadının sosyal medyasında yavşak veya keko kıro tipler çokça varsa bu red flagdir. dmsine günde 100 tane mesaj gelmesi çok hoşuna gidiyor demektir
  • abelardo  (02.07.24 13:00:21)
red flag olarak herkes yazmış, ben bir de benden daha güzel ve yetenekli olduğunu düşündüğüm kadınları takip ettiğini ve beğendiğini görürsem (ünlü değil, arkadaşı vs) direkt soğumaya başlıyorum çünkü onlar varken bana neden baksın..
özgüvensizim... sanırım:(

  • rallied  (04.07.24 23:12:47)