işsizken en çok keyif aldığınız aktivite ney(di)?

10 yıldır kurumsal hayattan, evden çalışmaktan, toplantılardan bunaldığım için bu yaz calışmama kararı aldım. kafamda bazı projeler ve ufak tatil planları var. ama bu izni almama vesile olan işsizlik psikolojisine sokacak aktiviteler eksik.

12de uyanıp anne terliğiyle bakkala gittiğim günleri özledim. bu tarz dünya umurumda değil tarzı aktiviteler atın üstüme:) acilen bu psikolojiye girmem lazım.

Her gün sabahlayıp uyanır uyanmaz deniz kenarına gidip diğer sabaha kadar içmek. Günlerin nasıl geçtiğini bilmediğim için, bugün günlerden neydi hissi. Telefon, mail derdi olmadığı için tabii yanımda müzik çalacak başka bir alet olması koşuluyla, telefon neredeydi ya diye düşünüp s*ktir et demek. Müthiş. İşsizliğe olan hasretim...

  • pavlis  (27.06.24 17:43:29)
Gece istediğin saatte uyumak
Seri dizi/film izlemek
Kilo almak
Yemek yapmayı öğrenmek
Gerekmedikçe evden çıkmamak
Artan ekran süresi
  • sekizdokuzon  (27.06.24 17:43:45)
Hiçbir şey.

  • Kahvedesu  (27.06.24 17:52:16)
gec uyanma, dizi, oyun ya da kabak gibi bi yerde tek basima kamp

  • try again fail again fail better  (27.06.24 18:00:16)
en son işsiz olduğum tarihin üzerinden 24 sene geçtiğini farkederek şoka girdim şu an.

  • kumandanim  (27.06.24 18:00:40)
bi yakinimla isvicrede kalmistim issizken. bol zamanin oldugunu hatirlamak, acelen olmamasi ornegin sevdigin yemek icin kalkip belli noktaya gitmek, farkli memleket gezecek kesfedecek yer cokca dolasmak, flort edinip vakti eglenceli hale getirmeyi tavsiye edebilirim. yalniz hareket etsem sevdigim birkac tura katilabilirdim

  • ala09  (27.06.24 18:17:36)
Sabah erkenden spor yapip yorulup eve gelip yatmak bi kac saatligine

  • Zetnikov  (28.06.24 09:17:25)
sabah erken spor yapip sonrasinda herkes ise gittikten sonra disari cikip mesai saatlerinde bos bos dolasmak :)

  • bay b  (28.06.24 09:27:49)