hangi bulut depolama sistemini kullanıyorsunuz?

one drive öğrenci üyeliği ile 1TB ücretsiz depolama kullanıyordum. 15GB'a düşürdüler çevresel farkındalık vs. vs. diyerek. 250GB dosyayla kalakaldım.

mecburen bir yere abone olacağım gibi görünüyor. aslında ihtiyacım olacak alan 300-500GB arası ancak ya 100GB ya 1TB alana sahip abonelikler sunuyor köftehorlar.

telefon iphone, bilgisayar windows. fotoğraf ve dosya yedekleme için kullanacağım.

önerileriniz ve sizin kullandıklarınız hangileri?

Telefona onedrive uygulaması kurup gerekirse farklı mail ile üye olmayı bi dener misin? Ben hala 1tb alan ve office365 için 15.99tl ödüyorum. Direkt sitesinden onedrive'a 1tb paket alsam 159 lira falan galiba.

Ben 2012lerden beri varolan hesabımı bu şekilde 1tb a upgrade etmiştim hala öyle gidiyor.

Eğer olmuyorsa, para olarak en ucuzu Google. Ama ben onedrive'ın klasör sistemini, locker olayını falan seviyorum.
  • nhk ni youkosu  (17.06.24 17:34:05)
Google one iyidir. 2 TB yillik 500 tl.

Artik foto ve videolar cok yer kapliyor. Uzun vadeli dusunmek daha mantikli cunku bir sistemden diger sisteme tasinmak iskence.

2 tb'lik paketi 5 kisi ortak da kullanabiliyorsunuz. Aile bireyleriyle danaya girer gibi girebilirsiniz.
  • brkylmz  (18.06.24 00:10:17)