Diş tedavisi fiyatları

Yakın zamanda dişçiye gidilip, yapılan işlem ve ücretini yazabilir misiniz (nakit/kart/taksit)

dalga mı geçiyorsun? 100 küsür çeşit işlem var, onu mu yazsın herkes tek tek. bir de buyurur gibi duyuru açıyorsun. neyse derdin direkt onu yaz.

  • hops  (13.06.24 21:45:13)
1 diş çekimi
1 kanal tedavisi
Büyüklü küçüklü dolgular
Eski dolguların yenilenmesi
Komple diş taşı temizliği

18 bin hesapladı nakit olursa 15 bin olur dedi
  • grimavi  (13.06.24 21:46:34)
2 hafta önce, temizlik, 3500 tl, kredi kartı

  • gabe h coud  (13.06.24 21:46:37 ~ 21:47:41)
resmi tarife (git: www.tdb.org.tr)

  • my fault  (13.06.24 22:18:26)
Dün ben dolgu annem temizleme yaptırdı ikisine de 1575 TL verdik, kart nakit fark etmiyor.

  • kestane gürgen palamut  (13.06.24 22:42:34)
Fiyatları kalem kalem yazacaktım ama kıyaslama veya rekabete girdiği için etik değilmiş. tdb kızıyormuş. o yüzden eşim yazma her yere diye seslendi az önce içeriden sdfjsd

Açık konuşmak gerekirse çok populer bir yersen ve de büyük şehirdeysen, kiran yüksek, çalışan sayın fazlaysa falan ancak tdb ye uyabiliyorsun. Hatta tdb fiyatının üstüne yapan da var.

Fatura kesmen gerekirse de tdb fiyatları altına yapamıyorsun.

Onun dışında kiran düşükse, kendi yerinse, eskiysen, çalışan sayın yoksa veya azsa, tdb fiyatlarının %40 %30 altına yapıyorsun. Ona göre siz hesaplayın işte.

Aslında yapmak istemiyorsun da.. piyasada öyle yapanlar olduğu için mecbur sen asıl fiyatı söylediğinde gelmiyorlar. O yüzden biraz indirmek durumunda kalıyorsun.

Keşke kimse indirmese de piyasa ölmese. Veya fiyatı değil de yapılan işin kalitesini önemsese keşke hastalar ama refah seviyesi yüksek olmayan toplumlarda bu pek mümkün olmuyor. En iyi yemeği yeriz, en iyi telefonu alırız ama sağlık konusu olunca, öyle ölümcül bir ameliyat olmadıkça en uygun yeri arıyoruz.
  • ananiyimioguz  (13.06.24 22:56:04 ~ 23:01:07)
Dış taşı temizliği 1750
Dolgu 2650

1 hafta önce gittim.
  • makbur  (14.06.24 01:11:06)
Ben Kanal yaptırdım bikaç dile, 3500 tl verdim her seansta. Pahalı geldiği için bir daha gitmemeyi düşünüyorum.

  • numlock  (14.06.24 06:31:15)
*dişe

  • numlock  (14.06.24 07:00:36)
2250 dolgu başına, iki dolgu yaptırdım +100tl film için ödedim.

  • Uncle Sam  (14.06.24 13:10:15)