Twitter linkleri uygulamada açılmıyor

Mesela sözlüktekiler, tıklayınca sözlük uygulaması içinde açıyor.
Direkt Twitter uygulamasında açması için naapmak lazım?
Diğer uygulama ve tarayıcılarda da aynı problem mevcut.

Uygulama bilgilerinden uygulama varsayılanlarını ayarla. Orada da desteklenen web sitelerine linklerde denk geldiklerini ekle veya ekliyse aktif hale getir. Sonra da ön belleği sil.

  • nawar  (12.06.24 11:17:31)
@nawar, teşekkür ederim ayarlarda websitesi ekleme değil de desteklenen siteler var, Twitter'ın link uzantıları var farklı varyasyonlarda. Hepsini seçtim, sözlükten tıkladığım link yine sözlükte açıyor. Ancak Chrome'da aç deyince uygulamaya atıyor. Manuel site ekleme seçeneği sunmamış samsung çok saçma.

  • Bruce  (12.06.24 13:32:46)
Benim telefonum da Samsung. Ben böyle çözmüştüm sorunu. Şimdi kontrol ettim. Komple kaldırmışlar onu. Zaten uygulama içine ulaşabilecek link güvenlik açığı oluştururdu. Burada aktif edip ön belleği sildikten sonra düzelmediyse onu uygulamaya bildirmen lazım artık. Bazı sitelerden veya telefonlardan yapılan yönlendirmelerde bundan farklı uzantıya dönüşüyor arada nedense. Başka da çözümüm yok :)

  • nawar  (12.06.24 16:54:24)