Yazın yapması ekstra zorlaşan şeyler

Malum aktivite dışında:) bence spor yapmak aşırı zorlaşıyor.

Spor+1
Temizlik yapmak çok zor, mesela şuan cama kafa atasım geliyor. Bir de çalışırken iş yerinde zor oluyor.

  • rock n roll  (11.06.24 15:21:10)
Uyumak :(

Sıcağı bir yandan, sivri sineği diğer yandan. Bu sabah 5'te uyandım ve geri uyuyamadım mesela. Normalde 8'de çalan alarma uyanamıyorum kışın :d

Onun dışında duhhh bi cevap olacak ama sokakta yürümek, gezmek, kültür turizmi yapmak gibi şeyler yani açıklamaya bile gerek yok zaten.

Benim için pek geçerli değil ama insanlar yemek yemeyi de yazın daha zor buluyorlar.
  • nundu  (11.06.24 15:24:58)
Ben kitap okurken çok zorlanıyorum, bünye iyice ağırlaşıyor konsantre olamıyorum.

  • Lethe  (11.06.24 15:28:20)
klima/vantilator yoksa neredeyse her sey. havanin sicak ve terletici oldugunu farzediyoruz. sicaklayip terlemekten zevk alan da vardir ama :)

yani suyla yapilan aktiviteler disinda belki: dus almak, denize girmek vs.

ama kisin da ayni seyler zor olabilir ve hatta daha fazlasi. belki daha soguk/karli yerlerde. iki ucu boklu degnek. sonbahar ve ilkbahar daha anlayisli olabilir. bulundugun yere de bagli.
  • ermanen  (11.06.24 15:59:09)
Yemek yapmak zor geliyor.

  • reactionic  (11.06.24 17:55:24)
Yemek yapmak sıcakta gerçekten zor oluyor +1

  • titanic kemancısı  (11.06.24 18:20:22)
Bir iş için toplu ulaşımla Alsancak'a gidip gelmek de aşırı zor oldu. Bugün deneyimledim. Hiç tavsiye etmem. Kıbrıs Şehitleri'ni yürümek hiç bu kadar zor olmamıştı.

  • Mirket  (11.06.24 18:30:51)
malum aktivite bence gayet iyi yaz icin:) bocek cok yoruyor beni alerjim de var tiksintim de isiriliyorum da. market alisverisi zor brncr poset tasimak, yanan arabaya binmek ve tabii ki sigara sicakta icilmez icilmemeli(eski icici)

  • ala09  (11.06.24 18:45:44)
Bence flört bile keyif vermiyor bu sıcakta, kaldı ki malum aktivite :) @ala09

  • sekizdokuzon  (11.06.24 18:53:41)
yaşamanın kendisi.
ama en önemlisi araba, araba, araba.

  • sparkle kiddle  (11.06.24 23:11:41)
Diğer cevaplara ek olarak benim için örgü örmek. Şu an bir hediye bitirmeye çalışıyorum böyle bütün kucağımı kaplıyor. Piştim :(

  • peki madem  (11.06.24 23:48:12)
@peki madem: örgünün vücuduna değen yerlerine varsa pamuklu nevresim şer, yakar o naylon ipler. Off! Allah sabır versin.

  • sekizdokuzon  (11.06.24 23:50:04)
Ben yazin cok iciyorum. Uzak durmak zorlasiyor.

  • thetruenorthstrongandfree  (12.06.24 03:41:14)