idata ödeme

Selamlar, idata web sitesinde 2675tl yazıyor. Premium Lounge da 3167tl yazıyor. Premium randevusu olan sadece premium ücretini mi ödüyor yoksa 2657tl yi yine alıyorlar mı?

Schengen Vize Ücreti: 2.675 TL (Herkes ödemek zorunda) İtalya konsolosluğuna gidiyor muhtemelen
iDATA Koordinasyon Ücreti: 1.394 (iData işlem yaptığı için iDataya giden işlem ücreti)

Ek hizmetlerimizin tamamı tercihinize bağlı olup Vize ücreti + iDATA Koordinasyon ücretine ek olarak nakit Türk Lirası veya kredi kartı tahsil edilmektedir.

EK HİZMET=
Premium Lounge Hizmet Bedeli 3.167 TL

Özel premium Lounge için ekstra verilen para.

Özetle Premium'a gideceksen

2.675 TL Schengen Vize
1.394 TL iData İşlem
3.167 TL Premium Lounge
= 7.236 TL toplam ödeme
  • c0sh_kun  (10.06.24 10:23:44)