monitor tavsiyesi

Belki de 10 yıldan fazladır laptop kullanıyorum, şu an iş için monitor lazım oldu, laptop ile beraber 2 ekran kullanacağım. Çok uzun zaman olduğu için monitor teknolojisinde çok geride kalmışım hiçbir fikrim yok.

Aradığım:

Macbook air 2015 ve şu an adını hatırlamadığım ama donanımı iyi olan bir dell iş laptopu kullanıyorum, donanımlar bunlar. Ileride apple tv vesair de düşünebilirim.

Hazır almışken tv gibi kullanayım dedim 27’’ ve üzeri, sadece iş, okul işleri ve film dizi izlicem, oyunla alakam yok.

Curve olanlar odak için iyi ama tv için sanki iyi gelmedi, hiç kullanmadım, ne dersiniz?

Şimdiden çok ama çok teşekkür ederim. Bu arada Almanya’dayım sadece burada olan bir marka model de olabilir.

Max bütçe 150-200 euro arası

yok mu bilen :/

  • 1195  (15.06.24 11:03:46)
bana şirket 27inc curver bir acer monitör vermişti. ips panel. kod yazdığım ve sürekli ekrana baktığım için yeterli oluyor ben seviyorum.

bence siz de herhangi bir 27 inc ips curved veya düz bir ekran alın her türlü iş görecektir.

mağazaya gidecekseniz büyük bir mediamarkt'a, internetten alacaksanız da filtreden max 200 euro, ips panel, 27 inc ekranları filtreleyin, en çok yorum almış veya en çok satanı alın geçin.

profesyonel anlamda grafik işleri veya oyun oynamıyorsanız, her türlü yeterli olur.
  • ananiyimioguz  (15.06.24 13:20:38)