Sıcak Ofis Sorunu

Ofisin pencere bina içine bakıyor, iç oda yani. Özellikle yazın odada sıcaklık 38i görüyor o derece sıcak. Başka oda olmadığı için yer değiştirme mümkün değil. Yazın sağda solda çalışmak zorunda kalıyorum. Sizce buna nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Not: kamu kurumu

öyle bir yerde nasıl çalışabilirsiniz hiç mi bunu bilen yöneticiniz yok? Klima takılma ihtimali neden yok? En kötü ihtimalle ayaklı soğutuculardan alsınlar o da mı olmadı bari vantilatör alsınlar

  • Kediyi üzdün  (05.06.24 10:46:39)
Klima isteyemez misin? Belki vantilatör de olur. Küçük, masaya koyulabilecek vantilatör de var ondan da alabilirsin. Odada tek mi çalışıyorsun, tek değilsen arkadaşlarınla dilekçe verin. Tek bile olsan dilekçe ver. 38 derecede ölür insan.

  • rock n roll  (05.06.24 10:47:47)
Tasarruf tedbirleri .... diye başlayan bir cümle ile klima takmayacaklarını söylerler. Vantilatör alın hocam bence

  • jülsezar  (05.06.24 10:50:20)
klima

  • sizofren06  (05.06.24 11:36:47)
170'i arayıp şikayet edin. 6331 kamuyu da kapsıyor. Sağlık ve güvenlik konularında önlem almaları gerekiyor. Ölçülebilir olarak kanıtlamanız gerekir tabii ki. Kanunda şu derece diye bir şey yok ama 27°C üstü alarm verir durumda. Önlem alıp yetersiz kalmasında yapacak bir şey yok ama önlem almadığında şikayet edebilirsin.

Tabii bunu yukarıdaki kullanıcıların tavsiyelerini denedikten sonra yapmak daha sağlıklı.
  • nawar  (05.06.24 11:44:22)