Duyuruda tanıştığınız kaliteli kişiler var mı?

Hani vardır ya vaay be çok düzgün, kaliteli birisi diyebileceğiniz duyurucular, yazarlar?
Varsa nickleri nedir?

Çok eskiden vardı. Bu kişilerle birebir yüzyüze bir tanışma olmadı ama burada sorulan bir soru üzerinden mesajlaştığım kişiler var. Yüzyüze de tanışmak isterdim bu kişilerle. Herhalde artık yoklar. Belki de farklı nicklerle burada olabilirler bilemiyorum. Nick vermeme de gerek yok bu sebeple.

  • rock n roll  (04.06.24 21:21:40)
Eskiden vardı. O dönemlerde duyurunun ziyaretçi trafiği çok daha yüksekti ve sorulan sorulara iyi cevaplar geliyordu.

  • ferenc  (04.06.24 21:22:58)
Var ama onları kendime saklıyorum.

  • ruhen hastayim ben  (04.06.24 21:24:41)
Nawar, tam bir İstanbul beyefendisi. Başka iyi kişiler de var Gabe, Kittie gibi ama birebir görüştüğüm için Nawar süper bir insandır diyebilirim. AY benim için en önemlisi, nasıl unuttum la, TheGoddessBee tabiikisi.

  • Kahvedesu  (04.06.24 21:28:25 ~ 21:29:51)
Çok eskiden buradan acayip kişilerle tanıştım. Hala ahbaplığımız devam ediyor. Çok eski dediğim 10 sene falan evvel.

  • jackyr  (04.06.24 21:43:37)
var ama nicklerini yazamam.
hala görüşürüm, konuşurum.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (04.06.24 22:01:08 ~ 22:01:30)
Var tabii ki. Nicklerini söylemem ama çok sevdiğim insanlarla tanıştım duyuru sayesinde. Uzun yıllar öncesine dayanıyor ama hepsi.

  • fraise  (04.06.24 22:13:44 ~ 22:14:09)
Kimse söylemeyecekse ben neden yazdım?

  • Kahvedesu  (04.06.24 22:16:45)
Kahvedesu var.

Duyuru’nun aktif olduğu dönemlerden çok kaliteli insanlar var ama gereksiz yere uçuruldular ya da ayrıldılar ve geri dönmediler.
  • gabe h coud  (04.06.24 22:55:45)
Eşim var ^^

Çok kaliteli ve müthiş bir insandır kendisi.
  • chicha_v2  (04.06.24 23:10:22)
Doğrudan tanıştığım biri yok.
Soruya uygun, güzel cevaplar veren işinin ehli olanlar da oluyor ama bu hususta belli bir isim bilmiyorum.

  • diyecevaplandı  (04.06.24 23:49:14)
var :) biriyle 2009'da tanıştım fazlaca kanki olduk. biriyle 2015'te tanıştım onunla da çok yakın arkadaş olduk. O aralar duyurudan başka birçok kişiyle görüştüm. Kimiyle yine arkadaş oldum, dış dünyada sıkça görüştük. 2016-2017'den sonra görüşmedim.

  • yedigimiztavuk  (04.06.24 23:55:10)
Eskiden tanıştığım, birebir görüştüğüm kişiler oldu. Çok iyi karşılaşmalardı evet. Şimdilerde bunu yakalamak biraz zor sanırım.

  • veritaslibertas  (05.06.24 00:46:47)
Duyurudan kalitesiz biriyle tanışmadım. Sayı çok değil ama hepsi de saygıdeğer, başarılı ve karakterli insanlardı.
Sadece bir arkadaş vardı, matematik öğretmeniydi sanırım(uzun zaman oldu), psikolojik açıdan hiç stabil değildi ve hayatının kontrolünü ele alamamıştı. Ama sohbeti keyifliydi onun da.

Zamanında burada sıradan insanların sosyal çevrelerinde denk gelemeyecekleri kadar nitelikli insanlar vardı. Bir kısmı başka niklerle buradalar muhtemelen ama aktif değiller.
  • Bruce  (05.06.24 01:03:38)
rahmetli kediebesi ve july14 vardi
gerci kediebesi hakkinda bilgim yok ama july14 burada milletle sanal sevgili rolleri yapan 60 yasinda manyak teyze cikmisti
arkasindan 3 4 kisi sevgili oldugunu saniyordu falan telefonla, mesajlarla.
  • Corc  (05.06.24 01:28:18)
2006 yılında ilk kurulduğundan beri, yaklaşık 18 senedir duyuru'dayım. aynı nickimle, aynı kimliğimle. ankara cinayet büro'daki akbaba gibi "ben oldum duyuru".

sorduğum soru, yazdığım cevap üzerine yaptığımız mesajlaşmalar dışında kimseyle ne tanışıklığım oldu, ne duyuru harici bir arkadaşlığım, ne sanal ortam dışında bir görüşmüşlüğüm, konuşmuşluğum oldu.

mesajlaştığım kişiler içinde ise en çok tanışmış olmak isterdim diyebileceğim rahmetli kediebesi ve compadrito geliyor ilk anda aklıma.
  • kibritsuyu  (05.06.24 08:42:15 ~ 09:38:25)
Yüzyüze tanışmadım ama onlineda çok güzel muhabbetleri vardı, her cevabından birşeyler öğrendiğim kişiler, hepsi de artık ya hiç ya da nadiren geliyor buralara:

kediebesi (çok özledim, umarım gittiği yer rahattır)
cosmicstring
compadrito
balik kraker
  • orangesandsea  (05.06.24 09:08:34)
eskiden kaliteli kisi daha coktu. saklandiysaniz belli edin kendinizi :)

burdan asinalik ve konusmusluk oldu. yuzyuze gorusmedim hic. zirveler falan da olmustu ama yurtdisindayim diye gidemedim hic.
  • ermanen  (05.06.24 11:15:53)
çok uzun zamandır duyurudayım ve bir sürü kalitesiz insana da maruz kaldım ama sonra duyurudan eşimle tanıştım, değil duyuru tüm hayatımda tanıdığım en kaliteli beyefendi <3 çok kalp.

  • Gradient_tabanlı_mor  (05.06.24 11:23:45)
Çok eskiden tanıştığım güzel insanlar vardı ama öyle sabit görüştüğüm veya konuştuğum yok.

Öyle bir arayışım da yok zaten buraya soru sormaya, konuşmaya, tartışmaya, kafa dağıtmaya giriyorum. Mümkün olduğunda anonymous kalmak tercihim. Yine de beni bilen bir kaç arkadaş var burada, isim vermeyim şimdi niye veriyoruz yahu.

Eskilerin de çoğu gitti zaten. Ulaşın da gelsinler bari duyuru daha normale döndü diye haber salın.

Sadece geçen sene Antep'te olduğumu bilen bir arkadaş ulaştı bana, onunla görüştük buluştuk, hala arkadaşız takipleşiyoruz, çok kaliteli düzgün bir insan.

Nickini unuttum çünkü modların sniper ile gezdiği dönemlerdi, uçurmuşlar arkadaşı sjfhdf beni de uçurmuşlardı da hala güzel modlarımız var diriltme büyüsü attılar sağolsunlar.
  • ananiyimioguz  (05.06.24 11:33:33 ~ 11:37:45)
Var olmaz olurmu hala görüşürüz kendileri ile
Edit:chat kısmında da çok iyi insanlarla tanıştım hala görüşürüz onlarla da

  • basond  (05.06.24 19:39:44 ~ 21:07:31)