Akşam aktivitesi

İşten çıkıp yemek yiyip eve geliyorum sanki dövmüşler gibi yorgun hissediyorum.
Eve geliş saatim 7civarı oluyor
Kendime gelmem 9civarı oluyor
Fiziken yorulmadığım bir işte çalışıyorum sadece ruhen çok yorucu bir yer ve stresi var.

Kilo aldım spora başlamak istiyorum ama bu enerjiyle hiç olacak gibi değil nasıl kendimi toplayabilirim ?
Sabahları b vitamini, magnezyum
Akşamları d vitamini, kolajen kullanıyorum.

İşyerinde çıkan yemekler harici pek bir şey tüketmiyorum
Kahve içiyorum onun haricinde bir şeyler daha mı tüketmeliyim
Yada herkes bu durumda ama zamanla spora başlayınca enerji artıyor mu

Zamanla spora başlayınca enerji artıyor.

  • sekizdokuzon  (31.05.24 22:07:50)
spora nasıl motive olacakınız. bari bi arkadaş bulun, ya da bisiklet, masa tenisi gibi eğlenceli sporlar yapın.

  • geveze yazar  (31.05.24 22:26:41)
"Fiziken yorulmadığım bir işte çalışıyorum sadece ruhen çok yorucu bir yer ve stresi var."

O kadar iyi anlıyorum ki bir dönem işim böyleydi kolumu kaldıracak halim kalmıyordu stres kaynaklı. O stresi azaltmanın yolunu bulmadan asla bir vitamin etki etmez. Stresli anlarınızı günlük gibi bir şeye yazın sizi en çok rahatsız eden, tetikleyen şeyleri gözlemleyip listeleyin önce ondan sonra çözüm yolu bulabilirsiniz bence.
  • titanic kemancısı  (31.05.24 22:37:51)
hareket başlayınca ivme artıyor, önemli olan istikrar.
bir iki gün gidip sonra salınca başa sarıyorsun

  • pavlis  (31.05.24 22:38:08)