Aziz yıldırım vs ali koç başkanlık seçimi

Hangisinin kazanacağı tahmin ediliyor? Daha doğrusu kulüp başkanlığında kimin kazanacağı çok değişken mi yoksa siyaset gibi belli mi? Fb’li kongre üyeleri hangisine oy verecekler? Kısacası hangisi kazanacak? :)

aziz yıldırım eski kurttur, bu kadar zaman sonra aday olduysa, başkan olacağını bildiği için olmuştur. ali koç devri kapanır, aziz yıldırım 3 yıl başkanlık yapar, sonrası allah kerim. aziz yıldırım 3 yıldan sonra bırakacağım diyor ama 1-2 şampiyonluğa bakar. şampiyon olursa taraftar bırakmaz zaten. ali koçun son zamanlardaki gerginliği, gs şampiyon oldu, fb başarısız oldu diye değil, aziz yıldırım ortaya çıktı diye. o da biliyor sonucu. bol keseden sallar şimdi şunu alıcam, bunu getircem, şöyle yapıcam falan diye. biraz da holiganca bir dil kullanarak taraftara sempatik gözükmeye çalışır.

  • numlock  (30.05.24 18:04:18)
Ali koç lobisi içeride çok güçlüymüş. Bizim gmy kulüpte aktif bir üye, ikisini de sevmiyor, ona göre ali koç kazanacak.

  • Bruce  (30.05.24 21:05:38)
Seçimden bir kaç gün önce Aziz Yıldırım "Mourinho ile anlaştım, seçilirsem teknik direktörümüz olacak" demediği sürece seçilemez.

  • etna  (30.05.24 21:17:23)
Ali koç değişim vaadiyle geldi, Azizi yıktıda geldi. Daha aziz gelmez.

  • mikahakkinen  (31.05.24 00:00:37)