Ankara yht-havalimanı arası

Transfer olarak Havaş var mı? Varsa saatleri nelerdir? Yol kaç saat sürüyor? Hemen saatinde kalkıyor mu? Google aramalarında çıkan Ankaraair nedir? Pursaklarda yol çalışması varmış, bu sureyi ne kadar uzatır? Belediye otobüsü tercih edersem neye nerden binmem gerekir ve kaç saat sürer? Taksi tutarsam sanırım yarım saate havalimanında oluyorum, yaklaşık meblağ konusunda bir fikriniz var mı?

Ankaralı arkadaşlar aydınlatabilir mi?

yhtden direkt geçen yok. metroyla kızılaya geçip ordan binebilirsin. gama iş merkezi önünden. kızılaydan 45-50 dk sürer max.
kızılaydan geçen ankaraair. ücreti 100 tl.

ESKİ TREN GARI(ANKARA SPOR SALONU F KAPISI ÖNÜ) burdan da geçiyor bu. ama kızılay bana daha kolay geliyor. aştiden de kalkıyor. istediğin yerden bin.
www.ankaraair.com

havaş sadece aştiden var.

taksi 600 tutar.
  • jelly bear  (30.05.24 14:17:38)
yeni yht garı tarafından değil, eski ankara garı tarafından çıkıp sadece karşıdan karşıya geçerek ankaraair durağına ulaşabilirsiniz.

ayrıca belediye otobüsü yok.

taksi çok yazar. zaten taksinin de gideceği yol muhtemelen aynı, yani hiç gerek yok.
  • kibritsuyu  (30.05.24 14:26:17)
belediye otobüsü var, geçen hafta kullandım, 50 tl. ben aşti’den bindim ama oradan geçtiğimiz için gördüm, yht istasyonunun arka tarafından geçiyor. ankaraair da ordan kalkıyor. yol çalışması kısa bir mesafe tek şerit şeklindeydi, varış saatini pek uzatmadı.

  • ozgur bir kusun hatirati  (30.05.24 18:59:52)