Güneş Gözlüğü

Selamlar Herkese,

Arkadaşlar güneş gözlüğü almak istiyorum ama herhangi bir dükkana gidersem fiyatlar gerçekten çok uçuk. Outlet gibi ya da buradaki üreticiden daha uygun fiyata alma gibi bir durum var mı?

Tecrübesi olan varsa buradan veya DM ile bilgi verirse çok çok sevinirim.

Teşekkürler,

günes gözlügü en ciddi kar oranli islerden biri en basta bunu belirtelim.

genelde büyük gözlükcülerin kendi markalari olur, hem görece kaliteli hem de oldukca ucuzdur, tavsiye edebilirim.

ek olarak tamamen sezonsan diyebilirim fiyatlari. kisin düsük sezonda ray-ban i 60 euroya almistim. hatta 3 renkte farkli farkli almistim. yüksek sezonda fiyati 150€ filan.
  • bora benim lan aslında  (30.05.24 12:12:00)
Marka almazsanız uygun fiyatlı güneş gözlükleri var. Önemli olan camı.

  • doharkoman  (30.05.24 12:27:43)
Ben her zaman ucuz çerçeve alıp kaliteli cam kestiririm. Pahalı markadan daha kaliteli camları oluyor ve daha ucuza geliyor böylece. En son 600 liraya bir güneş gözlüğü aldım, çerçevesi fena değil. Buna polarize cam kestireceğim. Toplam maliyeti muhtmelen 1500 civarı olur böylece.

  • prole  (30.05.24 12:37:00)
@doharkoman camın iyi olduğunu nereden anlayacağım ve bu gözlükleri nerede bulacağım?

@prole: aynı soru.
  • Nocturne  (30.05.24 12:51:35)
genelde mağazada beğenip ürün kodunu alıyorum ve internetten sipariş veriyorum. zamanında yurtdışından polarize persol sipariş vermiştim bu şekilde çok uyguna gelmişti

  • dayrise enterprises  (30.05.24 13:20:44)
google alışverişten bakarsanız bütçenize ve istediginiz markalara göre gözlükler bulabilirsiniz. optikçlerin kendi websitelerine de bakın

  • pembediken  (30.05.24 13:44:43)