samsung marka yaşlı telefonu

yaşlı bireylerin kullanacağı samsung marka hangi telefonu alalım?

özellik ihtiyacı yok ama birkaç sene kasmadan takılmadan götürsün. telefon, whatsapp, facebook falan idare etsin yeter.

en ucuz model samsung a04 olarak görünüyor ama bana senesi dolmadan da kasacakmış gibi geliyor. alışkanlıklar olduğu için samsung olması gerekli, farklı markaların menüsüne yeniden alışmakla uğraşmamaları gerekiyor.

siz ne önerirsiniz?

kağıt üstünde a15 daha mantıklı, 128gb hafızası var 6 gb rami var.

www.epey.com
  • jülsezar  (29.05.24 12:49:20)
hafıza falan da çok lazım değil. tek kriterim kasmadan takılmadan kullanılabilsin.

a04 bunun için uygun değil mi? yetmez mi dersiniz?
  • kibritsuyu  (29.05.24 14:43:54)
hocam büyük ihtimalle yeter ama yaşlılar arkada çalışan uygulamaları pek temizlemiyor tamamen kapatmıyor onlar açık kaldıkça kasar, bir de daha ileriye dönük mü olur diye düşündüm

  • jülsezar  (29.05.24 17:45:32)