sevgiliye yüzük

selam dostlar,

ciddi düşündüğüm sevgilime bi yüzük almak istiyorum. maksat parmağında yüzük olsun, it kopuk asılmasın hesabı.

şimdi tektaş gibi bi yüzük mü almak lazım yoksa alyans tarzı bir şey mi? çok pahalıya kaçmadan, söz konusu amaca hizmet edecek bi model önerir misiniz?

teşekkürler

Evlilik teklif edecekseniz tektaş almak.
Söz yapacaksanız söz yüzüğü yani alyans.

Herhangi bir yüzük de alsanız ve o parmağa taksa "it kopuk asılmasın" amacınıza yeterli olacaktır.
Bunların hiçbiri kanun değil. Sevgiliniz ve siz nasıl mutlu olacaksanız, bütçeniz neye müsaitse o şekilde hareket edin.

İt kopuğu uzak tutma görevini bence yüzüğe değil sevgilinize verin.
  • michael_knight  (28.05.24 20:52:38 ~ 22:18:37)
michael_knight +1

  • jülsezar  (28.05.24 22:33:44)
eğer ciddi düşünüyorsan yüzük yerine sade bir kolye al bence. bikaç zaman sonra da yüzüğünle evlilik teklifini edersin.

illa da yüzük diyorsan herhangi bir kuyumcuya gir, şu kadar bütçem var, kız arkadaşıma yüzük almak istiyorum de, onlar seçenekleri çıkarır önüne zaten.

ama bana sanki sadece "sahiplenme" içgüdüsü ile yüzük almak istiyorsun gibime geldi. durum buysa yanlış sularda yüzüyorsun haberin olsun.
  • numlock  (28.05.24 23:05:48)
bence sizin sorduğunuz şey nişanlanmak zaten. nişanlanın en iyisi.

öteki türlü, bir tektaş ya da herhangi bir yüzük kafa da karıştırabilir, ters de tepebilir. sevgili kişisi sizin düşündüğünüz maksada uyacak şekilde düzenli takmayabilir de. hatta belki bu maksata hiç katılmayabilir evlilik teklifi vs. olmadan.
  • king lizard  (29.05.24 00:27:03)
Lotr deki güç yüzüğü benzeri yüzükler var, hem esprili, hem başını bağlar.
Amma Adamlar uçamn kuşa halleniyor yüzük yeterli olmaz ama bizimki tek taş takıyor sorun olmadı.

  • rhan  (29.05.24 07:02:50)