Teknosa Hediye Çeki Nasıl Satılır?

Eşimin çalıştığı şirket 20 bin liralık Teknosa hediye çeki vermiş. Teknosadan almak isteyeceğimiz hiçbir şey yok.

Bu hediye çekini satmak mümkün mü? Nerede nasıl ve kaç liraya satılabilir?
Parça parça da kullanılabilen bir çek, 20 bin liralık tek ürün almak mecburi değil.

buradan sözlükten donanımhaberde forumlarda vs satabilirsiniz

ben olsam önce eş dost arkadaşa sorardım, daha kolay olur ve arıza çıkmaz
  • jülsezar  (27.05.24 11:31:42)
kaça satıyorsunuz? fiyat uygun gelirse değerlendiririm

  • lafacukur  (27.05.24 11:56:08)
ben alayım 15'e? bir araya geliriz, ben çek tutarını girerim eğer fiyat düşerse hesabınıza atarım tutarı.

gerçi teknosa'da da herşey çok pahalu

eş dost daha garanti
  • duyurukullanıcısı  (27.05.24 12:00:21)
@lafacukur kaça satılabileceğini de bilmiyorum. Bana kalsa ben satmam, evde unuturum çürür gider :)

Eşime birisi "bunu satıyorlar" demiş. O da bana "sat" dedi. Siz bir teklif yaparsanız patrona sorayım :)
Bu transferin nasıl gerçekleşebileceğini de bilmiyorum.

Ne para ne de çek veren taraf önce göndermek istemez. Birlikte Teknosa'ya gitmek dışında bir yöntem de bilmiyorum.
İstanbul, Şişli'deyim. En yakın Teknosa Cevahir AVM'deki. Almasanız bile yöntem hakkında bilgi verseniz o da çok makbule geçer.

Teknosa'da kasanın oraya gidip alışveriş yapanlara satmaya çalışsam tutuklanır mıyım? :) Belki de en doğru yöntem o.
  • michael_knight  (27.05.24 12:02:56)
donanımhaberde çek takas/satış bölümü var ama bu çek biraz büyük miktarda bence de önce yakınlara satmaya çalışın

örnek bir ilan buldum : 10.500 liralık çeki 9.500 e satıyorlar. bence sizde 18 in altına satmayın
  • pislick0  (27.05.24 20:34:12)