İzmir'de yaşamak vs Urla'da yaşamak

Urla'da bir işte çalışacağım. (Tatil vs için değil)

Ev sayısı hem çok az hem de kiralar pahalı.

Yakınlardaki Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova gibi yerleri tavsiye ediyorlar. Oralarda çok daha fazla ev seçeneği var.(Daha uygun fiyatlı yada daha özellikli veya daha yeni)

Buca 45 KM (Bilgi amaçlı verilmiştir)
Konak 40 KM (Bilgi amaçlı verilmiştir)
Balçova 35 KM
Narlıdere 30 KM
Güzelbahçe 22 KM

Sizce her gün bu mesafe çekilir mi?
Pahalı olmasına rağmen Urla'dan bir ev mi tutmalıyım?
Yoksa git gel yapılır mı?

Seferihisar 19 km mesafede. Hem evler nispeten daha ucuz hem de daha yakın

  • limonlu eksi  (27.05.24 09:26:44)
Balçova ve Narlidereden gidip gelinir. Güzelbahçe de pahalıdır genelde. Seferihisar da olabilir ama orası da görece küçük bi yer. Balçova ve Narlıdere yaşamak için de guzel yerler ben 18 sene balçovada yaşadım ondan önce de Urladaydım. Balçovayı evim olarak görüyorum yani bence yaşamak için çok iyi bir ilçe

  • nundu  (27.05.24 09:34:00)
Balcova, narlidere ok. Buca konak falan cekilmez.
Balcove ve Narlıdere çok güzel yerler ama oralar da ucuz değil de zaten arastirmissinizdir diyorum.
Güzelbahçe urla'dan bile pahalidir çünkü izmir'e daha yakin.

Paraniz uyuyorsa Güzelbahçe, if not; Narlıdere.
  • logisticsmanager  (27.05.24 09:37:20)