Zenginler nerede yürüyüş yapıyor

Biraz saçma bir başlık oldu ama bilemedim. Malum halktan izole yaşayan zenginler açıl havada yürüyüş yapmak için nerelere gidiyorlar? Milliyet bahçelerine inip halka mı karışıyorlar? O izole ve luxury ortam ihtiyaçları ile açık havada yürüyüşü nasıl kombine ediyorlar?

boğaza bakan yalısının bahçesinde :)

  • bravoteam  (27.05.24 09:13:01)
sarıyer sahilinde

  • sizofren06  (27.05.24 09:16:38)
Aslında ultra zenginlerin çok ama çok az kısmı korumayla dolu bir evde halktan uzakta yaşıyor. Yani filmler diziler bizlere hepsi böyleymiş gibi gösteriyor fakat aslında böyle degil
Bir çogu halkla iç içe yaşıyor. Mesela Türkiyenin en büyük ilaç firmalarından birinin sahibinin altındaki araba 2023 model fiat egea. Yürüyüşe fenerbahçe sahiline çıkar en son orda çay bahçesinde Ihlamur çayı içer sonra evine gider.

Belgrad ormanına moda sahiline Sarıyer sahile gidenleri görüyorum. Ama gösteriş düşkünü olan azınlık kısım ise genelde bu gibi yerlere takılmaz. Açık hava koşusu seviyorsa İstanbulun Karadenize bakan sahil şeridinde yer alan kafa dinlemelik sakin yerlerde takılmaktalar
  • limonlu eksi  (27.05.24 09:24:30)
Arnavutköy Bebek arası ve karşıda Fenerbahçe Caddebostan arası ile Bağdat Caddesinde rastlayabilirsin

  • kaptan memo  (27.05.24 10:04:06)
sabahın köründe veya mesai saatlerinde bebek sahili
daha çok zengin kişilerin eşlerini koşu yaparken görebilirsiniz sdsf

  • mantık  (27.05.24 10:08:11)
"sakin ol champ evdeyim" geldi hemen aklıma:)

  • nothing in my way  (27.05.24 11:31:14)
@limonlu Türkiyenin en büyük ilaç firmalarından birinin sahibi laf edenleri korumalarına dövdürtüyor, aynı kişi mi acaba

  • lambırcek  (27.05.24 11:46:40)
belgrad ormanı

  • gabe h coud  (27.05.24 12:08:01)
Yürüyüş yapılan her yerde. Zengin uzaylı değil sonuçta çoğu zengin statü simgesi kullanmaz sade giyinir sade arabası vardır dışarıdan bakarak zengin olduğunu anlayamazsınız

  • doharkoman  (27.05.24 12:18:12)
Ortaköy Bebek koşu rutinimde bi' Cumartesi sabahı Nusret' e rastlamıştım, önde hafif tempo koşuyordu, arkasında da koruması ve arabası geliyordu :)

  • kumandanim  (27.05.24 13:37:58)
Bebek sahili

  • gadlemler  (27.05.24 16:17:16)
Koşu bandi kullaniyoruz hocam biz zenginler

  • Zetnikov  (27.05.24 19:42:58)