Eski tip anonim istanbul kartlar geçerli mi ?

Bende üzerinde camiler olan eski bir anonim istanbulkart var, yeni boş kartlara 80 lira vermek yerine elimdekine para yükleyip kullanmaya devam edebilir miyim ?

kullanırsın da 2-3 yıl işlem yapılmayan kartlar iptal oluyor.

  • jelly bear  (26.05.24 22:23:24)
geçerli.

  • theseachange  (26.05.24 22:35:27)
hiç kartla uğraşmadan uygulama ile de işinizi halledebilirsiniz. yeni kart almayın.

www.belbim.istanbul
  • exlibris  (26.05.24 22:49:17)
Benimki de o kartlardan ve hala kullanıyorum. Ama sanırım aktarma yapabilmek için kimliğe kaydettirmek gerekiyor.

  • peki madem  (26.05.24 23:31:11)
Tc kimlik no ile eşleştirince problem olmaması lazım.

  • kimlanbu  (27.05.24 07:18:19)
pandemi öncesi alıp, sonrasında eşleştirme yapmadıysanız iptal olmuştur. benim öyle iptal olan bir kaç kartım var.

istanbulkart uygulamasını yükleyip kartı okutup öğrenebilirsiniz. uygulamayı yükledikten sonra qr ile de ödeme yapabilirsiniz eğer kart iptal oldu ise.
  • inheritance  (27.05.24 09:49:36)
belli bir sure sonra iptal oluyor, ayrica uygulamaya da cok guvenmeyin sozlukteki uygulama basliginda sebeplerini gorebilirsiniz. her zaman bir tane kisiye ozel kart tasimakta fayda var bence.

  • bay b  (27.05.24 11:05:32)