Temmuzda 60 yaşında anne hangi ülkeyi gezebilir

Çok sıcak olup kalp krizi geçirttirmicek şekilde, o yaşlardaki insanların ilgisini cekebilecek nereler var? Yeşil pasaportla gidilebilecek ulkelerden

Almanya, isviçre, avusturya, fransa, iskandinavya

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (26.05.24 12:52:04)
ogle saatlerinde almanya'da da sokaga ciksa kalp krizi gecirebilir. ben almanya'da yasiyorum yazin bircok kisi hayatini kaybediyor haberlerde cikiyor.

bence sirf hava daha serin diye almanya gibi bir ulkede vaktini harcamasin. ogle vakitleri otelde takilip aksam ya da sabah erken cikmak kosuluyla fransa italya gibi yerlerin cok guney olmayan yerlerinde takilabilir.
  • bohr atom modeli  (26.05.24 13:03:29 ~ 13:03:47)
Bütçede sıkıntı yoksa izlanda olabilir. Asla sıcak olmaz. Max türkiyede bahar günü gibi olur.

Norveçte fiyordlar ve oslo odaklı bir gezi olabilir.

İskandinavyada kopenhag falan yine sıcak olur. Gerçi öyle aşırı bir sıcak olmaz ama yaz günü gibi olur.

İsveç bence ferah olur havası. Stockholm ve göteborg gezilebilir. Oradan kopenhaga gidilir bi kaç gün.
  • zimbirik  (26.05.24 15:03:05)
bosna herseki mosdar yakınındaki akarsuların aktığı doğası güzel tekkeler

  • iwillsee  (26.05.24 15:34:46)
Bir sağlık sorunu yoksa 60 yaşındaki birisi dünyanın her yerini gezebilir.

edit: önerim İtalya. Roma-Venedik-Floransa gezilebilir.
  • pispinti  (26.05.24 16:27:46 ~ 16:30:12)
slovenya

  • illegalstar  (26.05.24 22:11:00)
Olmayacak olanı yazayım; Belgrad.

Aslında güzel şehir. Normal şartlında tavsiye ederdim ama verdiğiniz şartlardan dolayı seçenek dışı.

2023 senesinin Temmuz ayında gitmiştim. Sıcaktı.
  • put it in your appropriate place  (27.05.24 00:40:41)
Moskova, Saint Petersburg, Soçi, Kazan. Balkan turu olabilir, Tiflis, Bakü... Batı Avrupa ülkelerini özellikle yazmıyorum klişe şekilde herkes aynı yere gidiyor çünkü.

  • doharkoman  (27.05.24 01:44:48)