Hangi telefonu kullanıyorsunuz?

Memnun musunuz? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Yeni bir telefon arayışındayım bütçem max 25 bin ve bu fiyat içinde iyi bir bluetooth kulaklık da alabilmem gerek. Android telefonlardan marka model öneriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Xiaomi Redmi Note 8.
Kendi sistem güncellemesini hiç yapmadım. 4 yılı geçti.
Batarya ömrünün kısalması haricinde pek sorun yok

Siz Note 13'e bakın isterseniz.
  • diyecevaplandı  (26.05.24 00:10:27)
Samsung S20 FE. Kamerası çok iyi. Kulaklığim Xiaomi ama şarj etmeye üşendiğim için kullanmıyorum resmen. Samsung S serisi alırım.

  • dissendium  (26.05.24 00:37:13 ~ 00:39:06)
- Telefon ve Model: Iphone Se 2021 Modeli (sanırsam)

- Memnum olma ve sene: 2021 Eylül'den (Belki Ekim olabilir) beri kullanıyorum. Memnumum.

- Kulaklık: Sol tarafı kaybedene kadar Anker'i kullanıyordum iyiydi. Şimdilik normal kabloluyla idare ediyorum. Gene Anker alacğaım.
  • put it in your appropriate place  (26.05.24 01:25:37)
iphone 15

3 aydır. memnun değilim. samsung s serisi öneriyorum. s20 fe snap’li cihazım fersah fersah öndeydi bundan.

iphone 16 çıksın pro’sunu alacağım. sebebi de repütasyon. samsung biraz daha kaliteli malzeme ile üretim yapsın da bu savaş bitsin artık. a ve m serisine de aynı materyalle üretim yaptıkça iphone almaya devam edeceğim. ağlaya ağlaya iphone alıyorum, evet.
  • baldan kaymak  (26.05.24 02:05:26)
9 yıl - s3 mini

  • ya ben lan neyse  (26.05.24 02:06:10)
Senelerce Xiaomi amiral gemisi telefonlar kullandım (mi 5s, mi6), sonra radikal bir karar ile Samsung amiral gemisine geçtim (s21, s23). Bundan sonra Samsung'tan devam etmeyi düşünüyorum. Bir ara iPhone denedim ama bana göre değil. Samsung s bir şey alabilirsin.

  • prole  (26.05.24 07:13:28)
Is yerinde mecburiyetten surekli Blackberry kullaniyoruz. Baska telefon yasak.

is disinda Iphone 15 pro max. Memnunum.
  • thetruenorthstrongandfree  (26.05.24 07:27:45)
Guvenlik on pllandaysa 7 yil guncelleme alacak s serisi (23 )alinabilir. Yoksa zaten hepsi 3 asagi 5 yukari ayni

  • lapaz  (26.05.24 08:14:00)
Samsung s21 kullanıyorum fakat şu an telefon alacak olsam samsung a35 alırım fiyatı 15 bin civarı, her özelliği all rounder 4-5 sene götürecek güncel bir telefon

Samsung artık uzun yıllar yazılım ve güvenlik güncellemesi de veriyor

Eğer samsung telefon alırsan yanına samsung bir bluetooth kulaklık al, bağlantı ve ses kalitesi daha iyi oluyor
  • grimavi  (26.05.24 09:36:10 ~ 09:39:37)
Ben de Xiaomi redmi note 8 kullanıyorum 2020'den beri ama çok kasıyor artık. Belleği de yetmiyor(64gb idi) ben de yeni telefon bakıyorum bu aralar. Samsung s23-24 serisini çok övüyorlar.

  • Amaranta ursula  (26.05.24 09:56:52)
15 Pro Max - bütçesi olmayan 14 Pro Max alsın, bir farkı yok.

  • gabe h coud  (26.05.24 12:38:45)
Redmi note 12 aldım. 3 aydır kullanıyorum. Kamerası idare eder ama onun haricinde bayağı güzel. Hafızayı ram olarak kullanabilirsiniz.

  • ismira007  (26.05.24 15:55:01)