Uyurken arkada ses olsun diye açılanlar

Selamlar;

Bir uyaran bağımlısı olarak yatmadan önce yatmadan önce arkada çalsın diye bir dizi ya da reality program açıyorum. Gerçek Kesit, falanca twitch yayıncısı filancayi izliyor, gerçek suç hikâyeleri, kısmetse olur vs derken cephane tükendi.

Benim gibi yatmadan IQ yu sifirlayanlar; sizler neler dinliyorsunuz?

Teşekkür ederim.

Diamond Tema
Rabarba

  • pianeta  (23.05.24 23:31:54)
Selam. Bende öyle bir bağımlılık yok ama, uyku saatime yarım saat kala falan bazen Youtube'dan Engin Deniz, Okan Süvari falan açıyorum. Uykum geliyor. :) Hem de bir iki bir şey öğreniyorum.

  • motosiklet burclu adam  (23.05.24 23:32:42)
benim guilty pleasure'ım bu, twitch'ten ses tonunu beğendiğim birini bulup dinliyorum ne dediği önemli değil ahah. Herkesi mayıştıran kişi farklı olabilir, veya asmr gibisinden sayfa çevirme sesi falan da kafamı dağıtır mesela.

  • nhk ni youkosu  (23.05.24 23:56:21)
Geri dönüyoruz podcast
Varyete podcast

  • grimavi  (24.05.24 00:05:49)
Regular show candır

  • respect  (24.05.24 01:22:08)
kardeş payı
işler güçler
geniş aile
  • duyulmasi gerektigi kadar  (24.05.24 03:01:43)
Kanıt açıyorum ben de.

  • pispinti  (24.05.24 03:18:14)
fatih altaylı

  • yazar yazmaz yazan yazar  (24.05.24 08:48:49)
avrupa yakası

  • mcsword  (24.05.24 09:01:26)
recep ivedik, cem yılmaz veya bir komedi filmi, dizisi açıyorum, korkunç hikayeler olan bir şey açarsam rahatsız ediyor.

  • kimlanbu  (24.05.24 09:06:35)
avrupa yakası'na bağımlılığım vardı ama bıraktım sonunda, hiçbir şey dinlemeden uyuyabiliyorum artık.

  • noxie  (24.05.24 09:10:00 ~ 09:10:13)
nemlizade.

  • since1907  (24.05.24 09:31:53)
müge anlı izle süper kolajlar var

  • sizofren06  (24.05.24 09:53:45)
canlı yayın avrupa yakası

  • megalomaniac  (24.05.24 10:00:33)
hoşuma giden, ama bin kere izlediğim/dinlediğim için merak etmediğim şeyler.

birisi kanıt demiş yukarıda. benim için de kanıt. saati de nefis. gece saat 11'de açıyorum teve2'yi, yetmişaltıncı tekrarını verdiği için konuyu da biliyorum, oturup izlesem yetmişyedinci kere izlerim, ama izlemesem de kaçırdım diye üzülmem. en güzeli kanıt sesleri altında uyumak.

podcast açıp dinleyerek uyuyabilirim, ama ilgimi çekerse ve dinleyemeden uyuyakalırsam aklım onda kalır, başladım diye tekrar dinleme zorunluluğu kesbeder. dinlemezsem o beni dürter "şu başlayıp bitiremediğini dinle" diye. dinleyemedikçe yapmam gereken ama ertelediğim bir görevmiş gibi rahatsız eder o beni. o yüzden öyle toplara hiç girmem.
  • kibritsuyu  (24.05.24 10:02:34)
Tarihin Arka Odası. En güzel kısmı ekrana bakmanın hiç gerekmemesi.

  • michael_knight  (24.05.24 10:19:44)
çok niş bir alan ama, pokemon gameplay videoları açıyorum genelde :')

podcast açamam çünkü dinlediğim bi şeye dikkatimi full vermem lazım. Dizide de bir konu akışı var, bildiğim bir dizi olsa bile (ki hiç bu kadar bildiğimi iddia ettiğim bir Türk dizisi yok) dikkatimi vermem gerekiyor. Pokemon videolarında arkaya genelde oyunun kendi müziklerini koyuyorlar ki çok tatlış müzikleri var sdjdsj konuşanlar da çok bağırıp çağırmıyor hatta spesifik izlediğim bir kanal var flygonhg diye, sakin sakin konuşuyor. Bi de oyunları nuzlocke denen inanılmaz zor bir kural setiyle oynuyor ve konuyu hikayeleştiriyor anlatırken. Masal dinler gibi uyuyakalıyorum :D
  • nundu  (24.05.24 10:27:50)