migros küçük ev aleti iadesinde sorun çıkarıyor mu?

hep gıda ürünü iade ettim bugüne kadar sorunsuz alıyorlar, tarihi yaklaşmış, ürünü beğenmedim vs problem etmeden.

geçen kettle aldık altus marka. ne düğmesine basınca kapağı açılıyor, ne su kaynayınca otomatik kapanıyor. alalı 10 gün falan oldu hiç memnun değilim. bunu fişiyle gidip geri versem garanti maranti derler mi yoksa sıkıntı çıkarmadan iade alırlar mı?

bir de memnun kaldığınız çelik bir kettle öneriniz varsa alırım.

verilemiyormuş bende benzer durumdaydım.
www.eksiduyuru.com

  • eja  (17.05.24 13:10:29)
Migros genel olarak iade konusunda en iyi yerlerden biridir.

  • nuisance2  (17.05.24 14:35:48)
@eja yani sizin durumda üründe bir sorun yokmuş. benim aldığım kettle için durum farklı. bir kettle'ın 3 fonksiyonu var aslında.

kapağının düğmesine basınca açılacak ki su doldurabilelim
suyu ısıtacak
su ısınınca da otomatik kapanacak

ama üründe bu 3 fonksiyondan 2'si düzgün çalışmıyor aldığım günden beri. bir tek su ısıtıyor :)
  • oldtimer  (17.05.24 14:37:39)
pardon en önemli kısmı atlamışım, bildiğim kadarı ile bu süreçtede 7 günü geçtiği için servise gönderecekler o şekilde değerlendirip ya para iadesi ya da benzer ürün verecekler.

  • eja  (17.05.24 16:21:00)
Sorun etmezler muhtemelen açıklarsınız böyle böyle diye iade etmek istiyorum dersiniz alırlar muhtemelen, migros genel olarak iade konusunda iyi yerlerden biridir +1

  • atom karincanin torunu  (17.05.24 16:21:18)