Şu loafer nasıl nasıl sizce?

Şık mı?

www.tamertanca.com.tr

Hic degil :(

  • mor oje  (10.05.24 16:45:13)
ay hayır iğrenç

  • elorelia  (10.05.24 16:45:50)
Çok şık. Hemen al knk

  • sorularimicinfeykhesap  (10.05.24 16:47:38)
baruthane pilavcısı değilsen alma

  • numlock  (10.05.24 16:54:31)
Sorun kişi zaten bu tür ayakkabılar giyiyor ki sormuş.
Niye pilavcı, iğrenç falan...

Al knk.
  • sorularimicinfeykhesap  (10.05.24 16:55:49)
ayakların küçük ve taraksızsa bence güzel ve şık. yazın giyilir

  • exlibris  (10.05.24 17:18:38)
üstüne düdük gibi dar paça pantolon giyilmeyecekse, keten bir pantolonla giyilir al.

  • anthemis nobilis  (10.05.24 18:03:31)
bi numarasi yok..

  • cooperr  (10.05.24 18:31:00)
Kafamda direkt bir tipleme oluştu çorapsız ayaklı şu loaferı görünce. Bir de deseni de mest mi mesh mi şu abdestle ilgili olan ayakkabı gibi geldi. Bence kötü.

  • nawar  (10.05.24 18:39:18 ~ 18:39:35)
loafer giymek ne büyük yükmüş arkadaşlar ya. 5 mesajda 55 çeşit şekilde etiketlendim. pek giymediğim için anlamıyorum loaferden. ama öyle dar gömlekli, kısa paçalı nargileci tayfa stili giyinmiyorum. casual ve basic giyinen biriyimdir.

alternatifi de şu: derimod.com.tr
  • we are floating in space  (10.05.24 18:48:29 ~ 18:48:57)
iyi de bu tarz ayakkabi israrindaki amac ne? herkes kotu demis. sen de zaten halihazirda giymiyorum anlamam demissin. yani illa ki almak istiyorsan al gitsin de bence laf olsun diye alisveris yapasin gelmis zira bu ihtiyac olsa ihtiyac degil, tarzin olan bir sey degil, moda hic degil.

  • hot potato  (10.05.24 18:58:58)
arkadaşlar heves ettim loafer almak istedim ve siz yılmaz'ın vatkalı ceket mevzusunda maruz kaldığı mahalle baskısını iliklerime kadar hissettirdiniz. ama duruşumu bozmayacağım, geri adım atmayacağım. loafer alacağım.

  • we are floating in space  (10.05.24 19:08:46 ~ 19:09:22)
Dar paça giymeyeceksen yakışır olumsuz eleştirilere bakma gayet şık bir parça doğru kullanılırsa

  • olaylar olaylar  (10.05.24 20:16:06)
Giydiğim tek loafer şuna benziyor ama rengi böyle değil ve dizaynı ise çok az farklı:
www.instreet.com.tr

Gören herkes beğeniyor onu da. Ben de beğeniyorum. Tabii seri köz çektiren, dar pantolonlu, çorapsız, ayak bileği açık şekilde giymedim hiç. Bu paylaştıklarında herkeste oluşan ilk izlenim o. Bence şunlardan bir tanesini normal bir pantolon ile çorap giyerek paylaşmış olsaydılar fikrimiz farklı olabilirdi. Belki de deri değil süet ya da bez olsa aynı algı oluşmazdı bilemedim. Hevesini de parçalamak istemezdim ama...
  • nawar  (10.05.24 20:33:03)
sorudaki ayakkabı hiç güzel değil.

şu linkteki daha iyi.
derimod.com.tr

ama bu da her tarz ile hoş olmaz. çok az giyilebilir yani. benim de var böyle bir ayakkabım. 15 yıldır duruyor. senede bir kez giyiyorum.
  • abelardo  (10.05.24 20:41:01)
Abi bence al, şu duruşunla ve hoşgörünle bu ayakkabıyı hak ettin. Ama o seni hak etti mi bilmiyorum. Ayakkabıyı beğenmedim ama sana saygı duydum, ne giysen kabulümüzdür.

  • curukturpkokusu  (10.05.24 22:59:51)