Sıfır araç alma sürecinde yaşanan problem

Merhaba sayın ekşiciler,

Sıfır araç almak için farklı bayii ve markalarda görüşüp fiyat teklifleri aldım, a bayisi ile anlaştık, kredi ön onayı alındı, (ödeme yapılmadı ) aracın bir hafta içersinde teslim edileceği bilgisi verildi. Daha sonraki günlerde b bayisi farklı bir marka için çok avantajlı bir fiyat teklifi için dönüş yaptı.

Durum böyle olunca a bayisine durumu ve özrümü açıklayıp satıştan vazgeçtiğimi belirttim, ancak ilgili bayi adıma faturanın kesildiğini vb. söyleyerek, aracı almam konusunda aşırı ısrarcı davranıyor.

Hiç bir şekilde ıslak imza vb. atılmadı.

Mevcut durumda nasıl davranmam doğru olur, çok teşekkürler şimdiden.

bu durumu bilemiyorum lakin araç piyasası normale dönmeye başlamış demek ki, artık onlar alıcı peşinde koştuğuna göre :) okuyunca sevindim

  • nhk ni youkosu  (30.10.23 21:39:04)
Almayacağım de, faturayı iptal etsinler, ne ödenen tutar var ne bir sözleşmeye atılan imza, tuhaf geldi bu durum

  • kraltaci  (30.10.23 21:42:00)
satamıyorlar. daha çok indirim iste.

  • rodeocu  (30.10.23 22:35:00)
bayi yalan dolan iş yapıyor sizi bağlayan bir durum yok oynayın devam :)

  • golgi aygıtı  (30.10.23 23:47:32)
ödeme yapılmadıysa ötv ödenmemiştir, ayak yapıyolar +1

  • John Bloor  (31.10.23 10:56:46)
kaparo bile vermemişsiniz hiçbir şey olmaz

  • 9kuyruklukedi  (31.10.23 11:04:00)