İtalya vizesiyle yunanistana giriş.

Bir senelik multischengen verdi italya ama italya seyahatim iptal oldu. Arabayla yunanistana gitsem kapıdan çevirirler mi? İlla ilk giriş italyaya mi olmalı acaba ?

Çok büyük ihtimalle sıkıntı yaşamazsın ama risk var. Süper kıl bir görevliye denk gelirsen ancak... Almanya schengeni ile ilk ülke olarak İtalya'ya giriş yapmıştım zamanında.

  • useless  (17.07.23 14:22:03 ~ 14:23:06)
Arabayla gideceğim italya'ya dersin. Bir şey olmaz.

  • piotr  (17.07.23 15:03:24)
@piotr abi helal vallahi cidden aklıma gelmemişti

  • ismim ibrahim  (17.07.23 15:29:30)
Araba ile gittim dersin, bir de fake italya'daki bir otelden rezervasyon yaptırdınız mı görevliye gösterip rahat bir şekilde geçersiniz. Bence sıkıntı olmaz.

  • sislerrr  (17.07.23 16:07:57)
sonraki schengen başvurularınızda sıkıntı olmasın bunu yaparsanız?

  • glamdr1ng  (17.07.23 16:27:09)
@glamdr1ng vizem bitene kadar birkaç kez italyaya gidicem zaten, sadece ilk gittiğim yer italya olmayacak hocam.

  • ismim ibrahim  (17.07.23 17:01:39)
sıkıntı olmaz ama bir daha italya ya vize almak istediğinde %90 sıkıntı çıkacaktır.bizden alıyorsun gelmiyorsun gibi.

  • deepex  (17.07.23 17:38:48)
ispanya vizesiyle ilk kez yunanistana girdim arabayla sorun olmadi. sonraki vizeler icin de sikinti olmaz, arabayla italyaya gidiyordum diyebilirsin, ki illa herkes ucarak gitmek zorunda degil. isin ozeti sikinti olmaz bence

  • monicapp  (17.07.23 20:47:56)