Nissan Qashqai - Ford Kuga - Renault Koleos vb arac 50k TL Butce

Selam sizin 50k - 60k tl arasi paraniz olsa bu ucluden hangisini neden alirdiniz,

2.elde bu civarda 2.0 dizel motorlu falan beni cok uzmeyecek neler var baska alternatif arac, tesekkurler iyi calismalar.

Ha bir de fiesta 2007 var elimde 1.4 comfort onu da satabilir takasta kullanabilirim

50k bütçe ile en iyisinden bir nissan navara, hard top ile beraber, yapılabilir. bunların dışında toyota rav4 de takdire şayan bir araçtır. ille bunlardan birisi diyorsanız qashqai.

  • yurdum insani  (09.06.10 15:51:17)
bizim hanım kaşkai'ye hasta. ben de seviyorum tipini şeklini. bildiğim kadarıyla diğerlerinden de daha fazla tutuldu piyasada. yollarda falan bayaa görüyorum.

en önemli nedenim de bu. yeni çıkan bir araç yollarda bolca görünüyorsa alınır. :)
  • hevipeyra  (09.06.10 15:55:16)
ford alma. bence nissan al. olmadı reno düşünülebilir.

  • seyduna6687  (09.06.10 16:02:21)