koltuk altında az şişlik

merhaba,

eşimin koltuk altında az bir şişlik ve oraya dokununca az biraz acı var.

devlet hastanesinde bu duruma bakan, "genel cerrahi" midir yoksa "göğüs cerrahisi" midir?

ya da başka bir poliklinik midir?

ter ve ya sıcaktan mikrop kapmıştır. bi haftaya kendiliğinden geçer. geçmezse doktora gidin.

  • halk  (25.12.21 13:50:31)
www.eksiduyuru.com aşı sonrası da olabiliyormuş.

  • hair freak  (25.12.21 14:16:59)
3.doz biontech sonrası bende de oldu.aşıya yorarak geçmesini bekliyorum

  • melodi  (25.12.21 15:10:44)
Genel cerrahidir arkadaşım, net. Geçmezse eğer genel cerrahiye randevu alacaksın, dahiliye falan değil.

  • huzurlarinizda huzursuzluk  (25.12.21 16:15:06)
Aile hekimine giderseniz o sizi yönlendirir.

  • maq  (25.12.21 20:00:29)
Genel cerrahi, iki koltukaltımda da kocaman içten şiş kitle var, baktırdım aksesuat göğüs dokusuymuş ama yıllar geçtikce hareket ederken bazen acıyor. Doktor aldırman sart değil demişti. Ama rahatsız ediyor artık

  • Semi  (27.12.21 22:14:12)