ingilizce bilen doktor (ne zormus bulmak)

doktor beyler,bayanlar. asagidaki ceviri, orijinalini karsilar mi?

Bu Ingilizcesi(valla)
A Multicenter, Double-Blind, Randomized, Placebo-Controlled, Single Treatment Cycle, Parallel Evaluation (değerleme) of the Safety, Efficacy (etki,yarar) and Immunogenicity (immunojenesite ) of Two Formulations of BOTOX® (Botulinum Toxin Type A) Purified Neurotoxin Complex (Formulation Nos. 9060X and 9525X), Followed by a Blinded Active Treatment Extension of Up to Two Additional Treatment Cycles (devre) in Patients with Cervical Dystonia

Bu da Turkcesi(yeminlen)
Servikal distoni olan hastalarda iki formülasyon BOTOX® (Botulinum Toksin Tip A) Saflaştırılmış Nörotoksin Kompleksi Uygulamasının( Nos. 9060X ve 9525X Formülasyonu)tek tedavi devresinde güvenliğinin paralel değerlemesi, yararı ve immunojenesitesi ve bunu izleyen Aktif Kör tedavinin iki ek tedavi devresi uzatıldığı, çok-merkezli, çift-kör, Randomize, Plasebo-Kontrollü bir çalışma.

cocugum olursa doktora vericem soz.

ben yardımcı olamıyorum fakat kuzenim ingilizce biliyor ve tıp fakültesi son sınıfta eminim ki yardımcı olur. mail adresi: h_dogan12@hotmail.com

  • blackdog  (23.10.07 22:17:40)
Sözlükten hlathguth'a mesaj atın, belki yardımcı olabilir...

  • crown  (23.10.07 22:56:12)
Servikal Distoni Hastalarında BOTOX® (Botulinum Toksin Tip A) Saflaştırılmış Nörotoksin Kompleksinin İki Formülasyonu (Formülasyon no: 9060X ve 9525X) ile Yapılan Çok Merkezli, Çift Kör, Randomize, Plasebo Kontrollü, Tek Tedavi Kürlü, Paralel Değerlendirmeli Güvenilirlik, Etkinlik ve İmmünojenisite Çalışması ve Bunu İzleyen, İki İlave Tedavi Kürüne Kadar Kör, Aktif Tedavili Ek Çalışma.

Bu karşılar sanırım (tıbbi tercümanım, 4 yıldır farmakoloji alanında çalışıyorum, özellikle bunun gibi klinik dosyaları kal gelecek kadar çevirdim/çeviriyorum)
  • cinematography  (11.11.07 11:43:25)